Як приготувати заливку за рецептом Андрія Кончаловського

У той час, коли не єдиний російський манор, не єдиний благородний або торговий будинок може обійтися без цілої батареї пляшок, в яких наполягати сімейні будинки. заливкай





Рецепти цих напоїв дали від покоління до покоління і охороняли більше, ніж яблуко очей, щоб навіть роки пізніше хтось міг сказати: Що дива вишня я колись відверта на Петровсі! О, і барбарис? Вони не роблять це зараз.





Секрети створення багато фірмових сімейних напоїв незрівняні, і більш цінні, які були збережені. Сьогодні "Сайт" поділиться з читачами спосіб приготування «фінішування» – сім’я, заливка зіркової родини Михалков-Канталовський.

У своїй книзі мемуари «Лові правди» Андрій Кончаловський присвячує цілу главу рецепту «фінішування». Важко не цитувати автора: «Я весь життя пов'язаний з закінченням. І не тільки мій, але й мій батько Сергій Володимирович, і дід Петро Петрович, і брат Микита, і сина Єгора, і сина Микитина Степана – все Кончаловський і Михалков.





«Це було зроблено особливим чином. Була горілка, найзвичайніший, не найкращий вид - «Москва». Заливається в величезну десятку літрів. У горлі пляшки мама кладуть зерна перманганату калію, кладуть її в темну застібку. Перманганат повільно осідає, п'ять до десяти днів пізніше, темні пластівці проповідних фузельних олій плавають внизу пляшки.

Навесні збирають смородини і наполягають на горілці. Настоянка перетворилася зеленою і запахом листя смородини. Запах смородини листя, особливо смородини нирки, нестерпно пронизливий. Дуже дякую! Ця горілка не вичерпувала дуже багато, тому що нирки можуть бути рекрутовані, теж не дуже багато - не підібрати всі кущі!

Водка на смородному буті, щоб говорити, для аристократів. Нормальна обробка виконана таким чином. Вирізати смородини, п'ять або дев'ять кілограмів, щілинні гудзики вирізати з ягід, ягоду промити, викласти на висихання на газеті. Через чотири дні сушки смородини кладуть в пляшку десять літрів очищеної горілки. й





При нанесенні горілка набуває дивовижного гранатового кольору, на відкритті пляшки здавалося наповнений червоним вином. Кончаловка була надана в зв'язку з усіма гостями матері - і Олексій Толстий, і граф Ігнатєв, і хірург Вишневський, про Бориса Ливанова і не йде мова.

Увага! Дуже важливо використовувати смородину без цвілі і стерилізувати пляшку або банки, навіть одну погану ягоду зіпсувати всю партію напою.



інгредієнти
  • 700 мл горілки
  • 1кг ягід чорної смородини
  • 1,5 столи цукру
  • 5-6 листя смородини (за бажанням)


Підготовка
  1. Вимити дозрілі смородини. Згорніть хвости.


  2. Поставте смородина в скляній банці.


  3. Залийте цукор і змітайте ємності.
    8572562

  4. Підшийте шию баночки марлі і поставте баночку на пару днів під сонцем - на підвіконня.
  5. Одного разу 2-3 години змийте банку так, щоб цукор пісок повністю розчинився в смородному соку.
  6. Через два дні залийте горілку, добре перемішайте і поставте ємність в холодильник на місяць.


  7. Після передбачуваного часу процідіть через кілька шарів марлі.
  8. Гаразд, чорний готовий. Її запах абсолютно дивний. Смородина така, літо і дуже апетитна.


  9. Члени!


При бажанні дати майбутній пити спичність, можна додати чисті подрібнені листя смородини до ягід. Ви можете попросити, «Чому листя, коли є ягоди? й

Відповімо: по-перше, листя чорної смородини містять більше вітамінів С і біологічно активні речовини, ніж ягоди, по-друге, настоянка листя смородини очищає судини і зменшує артеріальний тиск, по-третє, смородний лист дає залити незрівняний аромат.

І, нарешті, це традиція з більш ніж двома сто роками історії. У творах Гончарова, Гоголя та іншої класики російської літератури міститься спиртні напої, що застосовуються з ароматним листям.

Якщо ваша сім'я уважно зберігала старі дідові рецепти ягоди або настоянки, діляться в коментарях з нашими читачами. Кращі рецепти будуть опубліковані.

Листя чорної смородини і нирки є справжнім концентратом вітамінів і вони, важко вірити, містять більше вітаміну С, ніж ягоди! "Сайт" Він розповість читачам про свої чудові властивості і застосування в кулінарії.

Збережено популярне в народній медицині також листя волоського горіха. Горіх є неоцінним подарунком природи, і ця стаття присвячена унікальним властивостям його листя.

Ягоди залийте «Смішка на чотири», що всмоктував весь сік, зібраний ягодами протягом літа, стає не тільки спиртом, але найсмачніший домашній напій. Кожен має власний рецепт, але це дійсно блискуче в своїй простоті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное