Рецепт шарований салат з шампанським

На прохання сім'ї та друзів я готую на всі свята. пухкий салат "Пікантний момент"й Дуже гарна страва, особливо якщо використовувати прозору салатну чашу для неї.

Доброго дня! Салат з персиків Вони люблять ще більше, ніж Олів'є. Інгредієнти для цієї страви прості, доступні і відмінно поєднуються один з одним, а 100 грам горіхів додають однакову пікантність.





Салат з куркою та грибами Сьогодні редакція "Сайт" Покажіть, як салат "Пряме момент." Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!





інгредієнти
  • 400г курячий груди
  • 300г шампіньйон
  • 200–250г свіжий зелений горох
  • 1-2 зубчики часнику
  • 150г твердих сирів
  • 7-8 яєць
  • 1 цибулина
  • 100г горіхів
  • 200-250г майонез
  • сіль, перець за смаком
  • рослинно-масляний
  • гілка


93078910Р. 4200Р.



Підготовка
  1. Покладіть каструлю на вогонь, доведіть воду до кипіння, посоліть і кидаємо горох в неї. Варіть близько 5-7 хвилин, помішуючи. 573773



  2. Курячий курячий груди в солоній воді. Прохолодити м'ясо і потім порізати її кубиками. Візьміть прозору салатну чашу і починайте викласти інгредієнти в шари. Перший шар курки.





  3. Нарізати горіхи дрібно ножем, часник також подрібнити ножем. р.



  4. У окремому контейнері змішайте горіхи і часник з майонезом. Поставте горіхову суміш в другому шарі на курці.



  5. Зварені яйця розрізають на кола і кладуть їх уздовж стінок салатної чаші. Решта яєць настає в руці. р.



  6. Шампіньйони вимити, порізати, посолити і поперчити за смаком, а потім обсмажити в рослинному маслі з однією дрібно нарізаною цибулиною до готовності. Трохи прохолодити гриби цибулею, а потім перенести їх в салат третій шар.



  7. Посипати шаром грибів натерти на великій тертці з яєчним білком. Потім робимо майонезну сітку.



  8. Чилі горох кладуть ще один шар, а на стінах знову викладають кола яєць.



  9. У центрі покласти шар тертим сиром з майонезною сіллю. Покрийте його тертим яйцям і прикрасить його горохом і кріпимо гілочки.



  10. Це все, салат Пікантний Момент готовий. Бодибилдерши!





І для тих, хто на дієті я пропоную вам 3 дійсно золоті рецепти для смачних салатів без майонезу. Заправка в них просто бомба, тепер я спробую додати їх в інші страви!



апетитні і яскраві, лаціна «Пікільний момент» не може ходити на Ваш відпочинок! Багато моїх друзів, які попросили мене за цей рецепт вже сказали, що 100% зробить цей салат для свята Великодній стіл.

Якщо вам подобається рецепт, поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное