Як часто слід змінити одяг?

Як часто варто змінити одяг? Важко дати нерівномірну відповідь на це питання. Хтось швидко вписується в новий одяг, і навіть Закрити Ви можете носити те ж саме протягом декількох днів, хтось виходить щодня в свіжому наряді, а деякі модники змінюють одяг кілька разів на добу. Кожен має своє ставлення до цієї сторони комфорту.

Два журналісти, хлопець і дівчина, вирішили довести, що вони не раби моди, що означає, що вони можуть провести цілий тиждень в одному одязі. Що змінилося в своєму прогнозі і плаття в цілому, "Сайт" Повідомляємо Вас наступним.

р.



Як одягатися: Я постійно рухаюся містом, щоб бути на сцені. Постійна робота визначає гардероб - комфортні сорочки і брюки переважають там, які не є життею, щоб отримати брудні. Багато подібного одягу, говорить Антон.





На п'ятий день експерименту, що один з моїх колег помітив, що я зносила той самий одяг на другий день. Навколо трохи, що я не спати вдома, а потім не повернулися. Виявилося, що мій одяг для інших, граючи набагато меншу роль, ніж я спочатку думав. й





«Ідея проведення тижня в одному наряді, що мене зацікавила. У мене є 2 переповнені шафи в домашніх умовах, і я витрачаю багато часу, вибираючи наряд з ранку. Для експерименту я вибрав одну з найяскравіших суконь і, видихаючи, пішли працювати, говорить Алла.





«На третій день був жахливо незручно, я хотів змінити або принаймні мити мій одяг, але я протримую. Для того щоб змінити зображення, я експериментував з макіяжом і волоссям. Я думав, що кожен був просто шукаю мене.

Наприкінці тижня я переконався, що мої колеги не зацікавили мій наряд. Хоча пара людей помітили, що я зносила цю сукню вчора. й





Цей невеликий експеримент показує, що і великим, не так важливо іншим, як часто їх колега, друг або просто друг змінює образ, і тому людина намагається змінити образ. красивіВ першу чергу для себе, щоб відчувати себе більш впевненим і комфортним.

Ще одна річ полягає в тому, що прогулянка в одному одязі протягом декількох днів поспіль не тільки негігієнічна, але навіть небезпечна для здоров'я. І це не тільки про щоденну зміну білизни, колготки і шкарпетки, які за замовчуванням слід змінити щодня, але і про футболки, сорочки, блузи, сукні.





Задоволення в одязі в будь-який день людина просочує її потовою і запахом, яка не додає комфорту для подальшого зносу. Крім того, одяг в день брудниться не тільки всередині, але і зовні, коли людина подорожує в громадському транспорті, контакти інших людей, прогулянок по вулиці. На одязі також наносяться частки пилу, бруду, мікробів та вихлопних газів.





Крім того, ми регулярно відпочиваємо від нас, так само як ми робимо з них. І чим менше одягає одяг, тим краще він зберігає свій оригінальний вигляд. Отже, після ходьба все дня в коханій сукні ви повинні повісити її в шафі на пару днів, даючи собі можливість бути в щось інше.

І для того, щоб відчувати себе комфортно щодня, не потрібно заповнювати шафу до вершини, подряпини голову щодня до роботи. Після всього, досить мати не менше 5 комплектів одягу для тих же 5 робочих днів, які дозволять залишити будинок чистим і свіжим щодня.





Про нас як одягати жінкуВони поділилися порадами досвідчених стилістів. Просто подивіться на ці 11 елегантних зображень. А також подивіться на те, що 10 антитрендів роблять будь-який образний вульгар до точки неможливості, згідно модного експерта Влада Лисовець.

Скільки днів можна носити той же одяг? Поділіться думками про це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное