Чому не зайве давати пшеницю

Пшениця є одним з найпопулярніших зернових культур, які використовуються для приготування хлібобулочних, макаронних і кондитерських виробів, а також деяких бобових культур. Здавалося б, пшениця - величезний подарунок, одна з основних продуктів, які захистили людство від голоду протягом століть.

Однак розвиток науки дозволило нам розробити нові, більш продуктивні і стійкі до захворювань сортів пшениці. Такі мутації не можуть обійтися без побічних ефектів, які пшениця-гран для тіла людини досить відчутний.

, Україна



Американський кардіолог Вільям Девіс, який написав пару років тому естселер «Теплий живіт», впевнений, що сучасні сорти пшениці небезпечні для здоров’я людини. Він заохочує вас їсти будь-яке інше борошно.





Д-р Девіс задовольнив ефективний спосіб запобігання серцево-судинних захворювань. Він знайшов, що сучасна пшениця має високий глікемічний індекс, який впливає на рівень цукру в крові. Крім того, кардіолог, знайдений в пшеничній білці, що стимулює апетит.

«Сьогодні пшениця містить 5% ляліну, овець, що впливає на бутони смаку людини, викликаючи серйозні залежності. й





Девіс консультує пацієнтів, які повністю усувають продукти пшениці. Після кількох місяців пацієнти знизили зайву вагу, зменшили цукор крові та покращили загальний стан здоров’я.

Пшениця сьогодні не є культурою нашої бабусі ate 30 або 40 років тому. Ця рослина є півметра, створеного генетичними лабораторіями минулого століття, говорить Вільям Девіс.





Кардіолог стверджує, що після рефлексування їсти пшеницю, хворі не тільки втрачають зайві кілограми, але і страждають менше від артриту, позбавляються від пухлин ніг і рефлюкс кислоти, долають проблеми кишечника і депресії.

Таким чином, доктор Девіс рекомендує заміщувати пшеничні вироби з половиною напою, ячменю, льону. В раціоні міститься м'ясо, риба, яйця, овочі, фрукти, молочні продукти. Кардіолог впевнений, що простіше і більш натуральної їжі, краще.





Вільям Девіс розповідає про популярність цільних зернових продуктів. Відмінність не більше, ніж від фільтрованих і нефільтрованих сигарет. Однак повернення манкінду до натуральних сортів пшениці важко вірити, адже це економічно непрактично обумовлено порівняно низькою врожайністю.





Пшениця «хронічна отрута» д. Девіс виділила кулінарну книгу, де поділився практичними порадами про те, як усунути небезпечні продукти з Вашого раціону безболісно. Книга містить близько 150 популярних рецептів.

«Мостові рецепти, як я змінив, як готують популярні страви. Це ті ж закуски і десерти, які входять до складу моєї їди, які рекомендують своїм пацієнтам.

7565.



Це сумний, що з розвитком науки, людина намагається рухатися далі і далі від природи, модифікуючи світ навколо нього в ході суперефективності. І не тільки в хрестиках пшениця-пшеницяУ нас є багато інших продуктів, які приймають найцінніші речі – наше здоров’я.

Останнім часом ми публікуємо список 17 найнебезпечніших продуктів, які можна знайти на полицях в супермаркеті. Про продукти, які ослаблюють нашу психічну активність. Обов'язково ознайомитися з небезпекою в обличчі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное