Як приготувати турецьку манту

«Коли я хочу відвідати країну, я готую чоловіка її національну страву – це працює без невдач! Я дуже хотів піти в Туреччині і підготували традиційні турецькі манти. Чоловік щасливий як слон, завтра ми йдемо на квитки!





Я вирішив спробувати удачу. Я не збираюся піти в Туреччину, але мій чоловік також дуже радує цю страву. До речі, постійно варена манта або запарена, і тільки недавно відкрився абсолютно новий рецепт. Я дуже радий, що я приготував його, тому що запечена манта набагато смачніше!

Сьогодні видання. "Сайт" І сказав він, Як варити мантелі в духовці.

Смачні манта інгредієнти
  • 140 мл води
  • 500г борошна
  • 500г мелена яловичина
  • 250г сметана
  • 20г вершкове масло
  • 4 ст.л. томатної пасти
  • 1 яйце
  • 1 цибулина
  • 3 зубчики часнику
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Перше, що робити це просіяти через борошно. Потім додайте яйце і якусь сіль в чашу борошна. Залийте воду і перемішайте тісто.



  2. Якщо тісто готовий, можна зробити начинку. Покладіть фарш в глибоку миску, додайте рубану цибулю, солону, перцеву і перемішайте її.



  3. Тепер тонко розкачати тісто і розділити його на квадрати. Розподіліть м'ясо по всій площі, потім візьміть форму для випічки і змащуйте її рослинною олією.



  4. Після приготування форми починайте гачком манти з конвертами, залишаючи верхню відкриту і викласти їх в коло у вигляді квітки.



  5. Поставте манту в духовці нагріту до 180 градусів за 20 хвилин і починайте готувати часник і томатні соуси. Зріжте часник дрібно, або покласти його в сметану і перемішати.



  6. Поставте невелику каструлю на плиті. Надішліть вершкове масло, дочекайтеся розтоплення, і додайте томатну пасту. Посмажте томатну пасту в олії за хвилину, додайте воду, соло, додайте перець і доведіть соус до кипіння на середньому вогні.



  7. Після правильної кількості часу зніміть манту з духовки, залийте томатним соусом і поставте її в духовку ще 15 хвилин.



  8. Готові манти з духовки і полів з часниковим соусом.


Ну і це. Шукайте, як красиво! Не забудьте поділитися рецептом з друзями в соцмережах, щоб вони теж знали, Як зробити смачні манти в духовці.



Але в духовці можна приготувати абсолютно все, до голубів в сметанному соусі. І не потрібно турбуватися про те, що вам доведеться вимити клейовий жир з гриля знову за години. Просто забуваємо про брудну духову решітку! З цим секретом вона буде схожа на новий ...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное