Інструкція по виготовленню "Єстерські вінки"

Цього року я збираюся до Великодня замість тортів. Пасхальна пічй Я познайомлюся з цією дивовижною пастою лише на тиждень тому, коли я відвідав мій друг у Кракові під час Великодніх свят. Після того, як католики почали Великодню тиждень раніше.

Випробування для «Easter вінків» в своєму складі не відрізняється від тіста для тортів, але в кінці ви отримаєте багато дивовижних речей. бекономВи можете не тільки подарувати додому, але і дати їм друзям і родичам!

І цей рецепт не на всіх складних, навіть господині, роблячи перші кроки в кулінарному світі, справляється з ним.

доб. 36



Великодні бункери Сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати ароматний, ірди і дуже смачні Великодні куртки з різнокольоровими цукерками.





Тест інгредієнти
  • 520г борошна
  • 150 мл молока
  • 100г вершкове масло
  • 80г цукру
  • 2 яйця
  • 7г швидкодіюючі дріжджі
  • 0,5 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л. ванілін


Інгредієнти для наповнення і змащення
  • 240г кандимед
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. молока


р.



Підготовка
  1. Поцілунки борошна. У зручному контейнері змішайте борошно з фіксуючими дріжджами, цукром і сіллю. Ретельно перемішати, а потім додати тепле молоко і яйця. Стирайте його знову.



  2. Замініть тісто своїми руками, а потім вводите вершкове масло поетапно, продовжуючи замісити тісто руками. Інтенсивно замішати тісто протягом 15 хвилин до однорідності, однорідності і досить еластичною.



  3. Поставте готове тісто в посуд і накрийте плівкою або серветкою. Залиште його за годину, щоб отримати.



  4. Використовуйте тісто для виходу газу. Потім перемістіть його на тепле місце за годину.



  5. Розділіть тісто на дві рівні частини. Загорніть один з них в плівці і відправте їх до холодильника, щоб чекати свого часу.



  6. Решта ділиться на 6 рівних частин. Формуйте кулі з тіста, викладіть їх на поверхню, накрийте плівкою і залиште на відпочинок протягом 15 хвилин.



  7. З ножем кандиру. Кожна кулька тестового рулону максимально тонко в шар. Розподіліть всю поверхню тесту.



  8. Ретельно розкачати тісто в рулон. Зробити це з усіма шматочками тесту. З довгого гострого ножа ріжемо рулоном без обробки його до кінця.



  9. Отримані кінці розгортаються в джгуті, як трос, намагаючись вийти зсередини. Змастіть кінці рулонів яєчним білком. Від заготовок тіста утворіть кільце, закріпіть кінці. Для надійності можна закріпити кінці дерев'яними зубними пагонами. Аналогічно до другої частини тесту (від холодильника).





  10. Покладіть заготовки гнітиків на сковороді, вкриту пергаментним папером для випічки. Покрийте випічку шматочком харчової плівки і залиште на півгодини для розмотування, після чого змащуйте бункери з яєчним жовтком, змішаним з молоком.



  11. Випікати бункери в попередньо розігрітій духовці на 180 градусів за півгодини.



  12. Це, Великодні в'язки Готовій Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити Великодню яєчну підставку з тесту. Буни ніжні, смачні, ароматні і найголовніше, доповнять і прикрасить будь-який святковий стіл. На Великодню вечерю я завжди даю родичам такі квіти з тіста!



Напередодні яскравого свята обов'язково спробуйте приготувати цю смачну Великодню пасту. Смак і аромат випічки, завдяки складу тіста і злаків, настільки яскраво, що просто неможливо відірвати від «Easter Wreaths»! До речі, замість цукерок можна взяти сушені абрикоси, родзинки або горіхи.

Поділитися веселий рецепт З друзями на соцмережах вони будуть вдячні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное