Як приготувати білки в духовці

З раннього віку вона мріяла стати варильним і практичним приготуванням. Більшість з усіх, мені сподобалося, щоб запекти щось. Робота з тестом завжди піднімається настрій і відволікав мене від сумних думок. І як вона вже поставила заготовки, вона сіла перед духовкою і дивилася магію повороту сирого продукту в ароматну ірди... Я не можу уявити своє життя без випічки.





Головна Звичайні пироги вже не дивно, зіпсовані, а руки, якби вони досягають для розпаду. Для довгого пошуку незвичайного рецепта, щоб порадувати родичів з чимось смачним і поїсти картопляй Я приготував його, він відійшов, не чекав!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як приготувати. свінгериВони смачні, ніж їхні смажені брати.

Білки з картоплею Склад
  • фрези
  • 450г свинячий (мановий жир)
  • 3 середня картопля
  • 2 яйця
  • 3 великі цибулини
  • сіль
  • чилі


Підготовка
  1. Починаємо робити начинку. Поваріть картоплю в свою однорідність, дочекайтеся, поки він охолоне і відмиваємо шкірку. Вимийте м'ясо, наріжте шматочками разом з картоплею, щоб вони розміщені в м'ясорубці, також очистіть і наріжте цибулю.



  2. Пройдіть всі інгредієнти через м'ясорубку, перемішайте фарш, збийте 1 яйце в неї і додайте сіль з перцем. Після змішування фаршу, як тісто.



  3. Розділіть тісто на ідентичні шматки, розгортайте в тортили і викладіть начинку на кожному.



  4. Обгорніть краю тесту вгору, залишаючи невеликий отвір з видимим м'ясом.



  5. Покласти вершкове масло на ньому і покласти його на біле. Друге яйце збити в окремій чаші і змащувати їх заготовками.



  6. Нагріваємо духовку до 180 градусів і встановлюємо білки для запікання протягом 35-40 хвилин. Ви також можете використовувати 17 геніальних ідей для створення випічки, щоб зробити його смаком ще краще.

    до 1 2 3 4+





Які красиві бунги виходять, душа щаслива! Швидко лікуйте побуту і розкажи друзям пердятй

66223.



А ті, хто приготувати духовку після приготування будуть любити цю техніку. Блискучий блиск без зайвих зусиль.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное