Чому згортають огірки горохом

Я не можу уявити свою вечерю без улюбленого вина. І легко варити: варити і вирізати все. Але ось неприємності з продуктами: в магазині смачні огірки для салатів важко знайти, а горох твердий як камінь, потім занадто м'який і без смаку, і як їх маринувати, я не маю ідеї.





Редакція "Сайт" Я знайшов рішення для цієї проблеми. Ваша увага приділяється ідеальному рецепту маркай





Мариновані огірки рецепт Склад
  • 1,000 мл води
  • 800г огірки
  • 1 ст.л. солі
  • 2 ст.л. столового оцту (9%)
  • 200г свіжий зелений горох
  • 2 ст. цукру
  • 2 зубчики часнику
  • Вишневий лист
  • Малкa


Підготовка
  1. Чистіть горох подів і промийте огірки. Заварний горох на 7-20 хвилин, щоб він стає м'яким. Херсон



  2. Покладіть кропу, часник, листя смородини і вишні на дні баночки. Потім кладуть огірки щільно і висипають горох зверху. , Україна



  3. Тепер залийте вміст банку окропом і залиште на 15-20 хвилин. Після зливу води в окрему ємність: буде потрібно для маринаду.
  4. Далі огірки з горохом додати цукор, сіль і оцет. Залийте воду, яку ви використовували вперше і дайте їм стерилізувати.



  5. Залишилося тільки розкачати і перевернути до повного охолодження.





Огірки мариновані горохомВони допоможуть Вам не тільки напередодні Нового року, але кожен день. Огірки чудово поєднуються з картоплею, а мариновані Доповнює м'ясні страви і різноманітні салати.

413777



І не думають, щоб залити бруньку, є стільки, скільки 7 перевірених способів його використання раціонально!





І якщо ви взагалі не байдужі до різних видів збереження, то рецепт маринованого болгарського перцю обов'язково порадує вас, подивіться себе і поділіться з друзями в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное