Як продовжити тиждень після Великодня

Я проживала більшість дитинства в селі з братом, дуже приречена стара жінка. Замість дитячих поем, бабуся навчити мене промити.й У віці п'яти років я вже знав «Нашого Отця», «Теоокос», «Триголи» і «Симбол віри», а на свята гордо стояв всю службу поруч з іншими парафіями місцевого храму.



ДепозитФотогалерея

На тижні після Великодніх свят у вас є особлива атмосфера. Іноді здавалося мені, що після Великодня вони не закінчилися до Трійці. Але особливого місця в традиціях займає Томбс, коли всі місцеві люди з маленької до великої сукні в найкрасивішому одязі, збирають кошики з їжею і напою і йдуть. Увійти на кладовищі.

У ці дні тихий цвинтар перетворюється в галасливе свято, де кожен вважає його обов'язковою пам'яткою у світі, які не знаходяться поруч. І ті, хто вижити до ранку, збираються біля річки і продовжують весело. Наступна сторона продовжується під новим іменем, адже після Томбса вона налаштовується на «свіження весни».

Габаритний зображення

ДепозитФотогалерея

Я пам'ятаю заздрість дітей, які були веселі до середини дня і приносили солодкі та цукеркові сумки з могил. Я попросив мені бабуся йти з кожним, але вона ніколи не дасть мені. Ми провели наш час у храмі, час Ми пішли на кладовище, коли там не було.

У той час я був нездатним і боляченим. Але тепер я розумію, чому мій дорогий бабуся, Царство небесного, поведіла цей шлях. Дякую за цей неоцінний досвід.

р.



ДепозитФотогалерея для поділу бенкету на Воскресіння Христового разом з мертві родичі Сьогодні існує. І хоча дні пам'яті називаються в старому вигляді: Феміно Неділя, Антіпаша, Радониця, але відзначають їх по-різному. Передача мертвих стає все більш і більш регулярним напоєм.





ДепозитФото Pagan Червоний слайд називається Фоміно Неділя, яка в 2019 році падає 5 травня. Це свято має давні доросійські коріння, коли слов’яни відсвяткували остаточне прибуття весни. Але з прийняттям християнства цей день став першим днем Радониці.

Багато хто з нас забули, тиждень спеціальність. Церква дзвонить не загиблим за тимчасову сепарацію від близьких, але радувати за перемогу над смертю, отриманим в обміні на хрестоподібну хворобу і відмирання Христового.

519504

ДепозитФотогалерея

Радість Великодня повинна бути поділена з загиблими родичами, бо вони загиближилися надії відмирання і вічного життя.

Переміщення мертвих відображає віру людини в людинаПовіра, що навіть після смерті люди залишаться вірними Його. Пасхальна пам'ятка на кладовищі (Радониця) святкується на дев'ятий день після Великодня, вівторок, 7 травня. У цей день люди збирають святкові вечері з куличками і яйцями і підуть до могил родичів.



ДепозитФотогалерея

Але якщо не можна приїхати до кладовища у вівторок, можна пам'ятати мертвих на батьківській суботу або Феміно неділю. Головне питання – «Чому я збираюся на кладовище?» У світі запам'ятати, їсти і пити?

Багато важливі для променя для душі покійного, і будь-яка п'яна неприпустимо. Церква заснувала суворе замовлення пам'яті тиждень після Великодняй





ДепозитФотогалерея Порядок перерозподілу мертвих
  1. Відвідування храму. Пройшов до Господнього, і закріпив свічку на відставку своєї душі.
  2. Перейдіть на кладовище і очищайте могилу. Вам не доведеться фарбувати його яскравістю. квітковий! Це гріх, який завдає шкоди всім людству, тому що пластикові декомпозиції більше 100 років. Краще висадити живі квіти на могилі, які не дорожче пластику.
  3. Візьміть свічку з вами і запаліть його біля могили. Запрошення священика до молитви: перевернувшись до Господнього, батько святий просить прощення померлої душі. Ти можеш прочитати для себе Хін Літії, який виконує лежак в домашніх умовах і на кладовищі. Акатист на відставці мертвогой Якщо ви не знаєте ці молитви, читайте наш батько .

    ДепозитФотогалерея

  4. Якщо можливо, благодійність Люди, які часто збираються біля кладовища. На меморіальному добу не годувати мертвих, годувати голодом.
  5. Кінець меморіального дня в храмі. У вечірній молитві Богу подяку за вічне життя, яке чекає кожного християна.


Всім ремкомплектам слід проводити тільки з цікавими намірами. Радониця не хвилюється про смерть, але радість Вашої коханої в вічне життя. Підготуйтеся до цього свята заздалегідь і вивчіть або поверніть пам'ятну православну молитву.



ДепозитФотогалерея

«Згадайте, Господи наш Бог, у вірі і надію на життя ваших вічно відступних рабів, нашого брата (ім'я), і як Добрий і коханець людини, даваючи йти гріхів і споживати неправомірність, ослаблення, запікання і пробачити всі свої вільні перегони і мимовільні, доставлять його від вічного образу і вогню Гехенську, і дайте йому причастя і захоплення ваших вічних хороших, підготовлених закоханими Трійці, і Трійці, не навіть після Святого, а в Святому Єдиному Богу, і Святій Трійці, і Святій Трійці. й

А хто живе і не гріється. Але ви один, крім всіх гріхів, і ваша праведність є правдивою назавжди, і ви є одним Богом милосердя і геностійкість і любов людства, і ми даємо вам славу Отцю і Сину і Святому Духі, тепер і коли-небудь і коли-небудь. Амен.





ДепозитФотогалерея

Завжди проконсультуйтеся з священиком, якщо ви не знаєте, як провести меморіальне харчування після похорону. Пам'ятайте, що перемішування мертвих означає бажання допомогти душі, полегшити її страждання, а не заповнювати шлунок з їжею.

Якщо ви мрієте про покійного родича або близької людини, не хвилюйтеся про це. Проміть його, і молитися за нього і його душу.

Якщо ми пропустили щось, напишіть нам у коментарях. Як правильно поводитися на кладовищі Краще пам'ятати мертвих.

Покажіть цю корисну статтю друзям в соцмережах, адже це інформація, яку кожен повинен знати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное