Як зробити Йоркширський кекс

"Англія - що це таке? Романтичний до Божевілли і водночас строгий, непристойний; легкий, барвистий і монохромний дощ; місце народження Шекспіра і Beatles, країна контрастів, казкове королівство. З дитинства я уявляв її, як це, Rita почав свою історію з хвилюванням. Я ніколи не був у моєму житті.





Коли запитав, що Англія за смаком, вона відповів: Закрийте очі, уявіть собі. млинціВідчуйте гострі ноти бергамоту і сміливої кислої вишні. Аромат кориці вже заповнив весь простір, залишається тільки відчути повітряність плавлення бісквіту в роті. Ви вже знаєте, що Англія смакує як диво Різдво!

Редакція "Сайт" Я спробував рецепт для дивного кекса зі смаком Англії з мандрівника і сьогодні я щасливий поділитися з вами. Приготуйте і переконайтеся, що звичайний манжет з вишнею може перетворити простий обід в справжній відпочинок!

р.



Вишня мафін

інгредієнти
  • 200г родзинки
  • 250г сушена вишня
  • 250г борошна
  • 2 ч.л. розпушувача
  • 200 г цукру
  • 5 ч.л. Сірий чай
  • 50мл віскі
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. меленої кориці
  • 1/2 ч.л. меленого горіха


Підготовка
  1. Цей чарівний десерт повинен почати ввечері. Спочатку розташуйте пивоваріння в глибокій ємності і залийте круту окропу. Наполягати протягом 20 хвилин, потім процідити і залишити тільки рідину. Потім додайте віскі, накрийте харчову плівку і залиште на ніч.



  2. Вранці залийте вишні родзинками і залиште ягоди замоченими. р.



  3. Тим часом змішайте яйця і цукор окремо, додайте замочений сухофрукти і решту чаю. Стирайте все з горіхом і корицею. Спайси подарують кексу незвичайний аромат і створять тільки атмосферу свята, яке згадувалося раніше.



  4. Залишилося додати тільки борошно з розпушувачем і перемішати все ретельно. р.



  5. Тепер, щоб тісто готово, змащувати цвіль для випічки рослинною олією і рівномірно розподілити тісто над нею. 147032



  6. У попередньо розігрітій до 160 градусів духовці покласти форму тісто і запікати протягом години.



    В той час як приготування їжі, зверніть увагу на 17 винахідливих ідей випікання, щоб зробити її навіть тастрою.



Ну, Як зробити домашній кексВи знаєте, що зараз. Ми вже розповіли про те, як красиво прикрасити вашу творіння, перейдіть на посилання і див. Ви, ймовірно, полюбите ці ідеї для незвичайних випечених товарів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное