Рецепт кульбаби з лимоном

Весна - найкращий час року, адже все подрібнюється в квітах, наповнених яскравими квітами і набуває живого. Більшість всіх, я люблю навесні, коли кульбаби цвітуть. Яскраві маленькі квіти розповідають вам, що літо йде. Ви не можете бути щасливими.

Габаритний зображення



У мене є багато з них в країні, тому я вирішив знайти ніжні бутони корисного використання. Я багато часу шукаю, що робити, а потім я прочитав про це. Переваги Dandelion Jamй Я вирішив варити, і що сказати – виявилося чудово. Редакція "Сайт" Поширення рецепта.

Дендельіон варення Інгредієнти
  • 250 квіти кульбаби
  • 1 кг цукру
  • 1 л води
  • 1 лимон


Підготовка
  1. Щоб приготувати смачні квіткові варення, спочатку потрібно правильно зібрати квіти. Спочатку потрібно зібрати кульки на прозорий сонячний день, коли суцвіття повністю відкриті. По-друге, краще вибрати очистку з квітами від переваг цивілізації, тому варення буде більш корисною.



  2. Зберіть 250 квітів і почати готувати. Рецепт варення Данделіон Дуже просто. Щоб отримати багатий квітковий смак, рекомендується не мити квіти. Що на них запилюють листя. Однак, якщо ви не впевнені про чистоту квітів, краще бути безпечними і миючими.



  3. Для варення потрібно лише пелюстки, щоб вирізати всі ножиці, крім зеленого кореня. Покласти пелюстки в каструлі і залити холодною водою. р.



  4. Зріжте лимон, видаліть кісточки і додайте до квітів. Поставте все на вогонь, доведіть до кипіння і варіть протягом 5 хвилин на повільному вогні. Нехай варення повністю охолоне, потім поставте в холодильник на 10-12 годин. Завдяки цьому кульбаби подарують відвар свій колір і аромат. Після напружування настій, добре притискаючи квіти.



  5. Додайте цукор до фільтрованої настій, покладіть суміш на вогонь. Перемішайте суміш до повного розчинення цукру. Варити на середньому вогні близько півгодини. Залийте варення в стерилізовані банки і закрийте кришки. Ось ніжний квітковий варення!





Після охолодження джем стає густим. Консистенція дуже схожа на свіжому меду, і який смак? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Приготуйте частину літа на зиму, ви не пошкодуєте!

Але не просто варення. Раніше ми сказали, як приготувати здоровий і вітамінний салат з листя кульбаби.

Якщо ви ще сумніваєте, чи варто їсти кульбаби, дізнайтесь, що переваги цієї чудової рослини.

Ми також писали про те, як використовувати кульбабу для медичних цілей і готуємо лікарське масло з квітів.

Ви зробили варення ще? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное