Що корисно мазь Вишневського

У сучасних аптеках можна знайти десятки препаратів, які лікують одне захворювання, це дорогі, бюджетні, іноземні або вітчизняні препарати. Взаємодія до лікаря за консультацію, часто почуєте питання: «Чи ви хочете хороший засіб або дешево?» Або ви приїжджаєте з рецептурою в аптеку і потрапити з цінами. Так, будучи здоровим є дорогою.

Таке достаток ліків в останньому столітті не було, надія була, що є універсальним ліки і он допоможе. У 1927 р. радянський хірург Олександр Васильович Вишневський придумав мазь, що його використовували для лікування виразок і зараження ран бійців. Композиція мазі натуральна: березовий дьог, ксероформ і касторове масло.

р.



Всупереч тому, що мазь вважається застарілою, його можна використовувати в багатьох випадках, коли немає нічого краще в руці або гаманець не дозволяє придбати дорогий продукт. Редакція "Сайт" розповість Чому потрібна мазь Вішнівський? Чому слід тримати його в домашньому медичному кабінеті?





Способи використання мазі
  1. Добре справляється з опіками і матовими
    Мазь ефективно загоює рани і тріщини на сухій шкірі, так як відновлює шкіру і відновлює кровообіг. Зв'язок на уражену частину тіла наноситься протягом декількох днів поспіль. Потрібно міняти пов'язку кожні 6 годин.



  2. Позбутися від запобіжників на ногах
    Тим не менш, якщо кукурудза відкрита, мазь допоможе швидше загоє рану. Вичавити невелику кількість мазі на складеному кілька разів марлю і нанести на рану, зафіксувати пов'язку і не знімати протягом 2-6 годин.



  3. Допомагає позбутися від прищів
    Мазь натягує пуху, можна нанести її в тонкий шар на проблемну шкіру і накрити марлею. Займає час тримати маску. Потім промийте і протріть спиртним розчином. Шкіра стане очищувачем, якщо використовувати мазь 1-2 рази на тиждень.



  4. Витягування підшкірного пуху
    На стадії запалення, коли хірургічне втручання ще не рекомендується, а підшкірний абсцес викликає дискомфорт, потрібно нанести пов'язку з маззю Вишневського вночі. Уранці біль знизиться, при необхідності повторить процедуру. Мазь слід застосовувати тільки на початковій стадії захворювання, якщо інфекція поширилася глибоко, мазь тільки посилить ситуацію.



  5. Рятівні синці та щілини тиску
    Вішнівський мазь стимулює кровообіг. Якщо виникають плями на тілі від синців, потрібно змащувати їх мазь так, щоб не почати процес.



  6. Цілі розрізають і тріщини
    Мазь не загоює великі відкриті рани, але добре справляється з сухою шкірою і дрібними тріщинами.





Підкладка бальзамія - не може бути панацея, але заслуговує бути в домашньому медичному кабінеті, особливо з тих пір, поки це коштує нічого.

Відгуки про мазь Вишневського
  1. «Як я звик жити без цієї мазі, я не розумію. Я пам'ятав про неї, коли збитий на підборіддя, я вирішив з'єднатися, після двох днів з'явився весь пух. й
  2. «Нещодавно я вирішив заглушити алюмінієву кришку біля ампули саліну і, на грандіозному масштабі, вдарив пальцю. Не тільки була збивання крові, тому що вона потрапила в судину, тому все було зложена, вона стала дико хворим. В крові припинив перекис і зробив бинт мазь на ніч. Я кладаю на зв'язку два дні поспіль і загострився ран. й
  3. «Останній час я взяв його до себе за біль у колінах – вона також справляється з суглобами, але не так швидко, як з кипінням».



  4. «Це був хороший прикус, лікар призначив пов'язки з маззю Вішнівський як хороший антисептичний і ранний цілющий агент». Це тиждень! Зрозуміло, відкусу не було. й
  5. «Козин лікують прищі мазі! Вона мала багато з них в її підлітковий вік, тому всі засоби хороші в війні. Я наносив мазь точку-на-точкову, пропущений дуже швидко.»



  6. «Так, ця мазь легендарна! Завжди в нашому медичному кабінеті!
  7. «Я люблю його, навпаки. Я люблю тар, і я задаю, чому кожен з них працює, як пекл від удару. Я завжди маю цю мазь в медичній шафі, антисептичний охолоджувач. Я також використовую його для пустулкового запалення, очищає стакан."





Запах мазі Може бути відштовхований, але це ціна загоєння ран. Вибір є вашими: перевірити ефективність старого забутого засобу, виготовленого з натуральних інгредієнтів, яка коштує брелоки, або використовувати дорогий інструмент, ефект якого не відрізняється багато, але запах буде приємно.

Оздоровчий мазь можна приготувати з бджоли в домашніх умовах, він ефективний при багатьох захворюваннях, і готують тільки 20 хвилин. Нестандартне використання пантенолу для краси перевершує всі очікування, виходить, що цей крем може не тільки лікувати опіки.

Розкажіть про переваги мазі Вишневського до друзів в соцмережах. Напишіть в коментарях, чи використовується ця мазь.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное