Інструкція для приготування картоплі торт

У сім'ї, де кожен просто любить картоплю, такий пиріг буде непомітно вітати. Це один з найбільш оригінальних і дивних пердятй Тісто варять як промінь, а начинка принесе суму навіть від гурмана.

Картопля Красивий пиріг Це може бути відмінна ідея для їжі або вечері. Пиріг такого пирога можна подарувати дитині в школі або чоловікові за роботу, і якщо ви лікуєте гостей, вони обов'язково оцінять і обов'язково запитати рецепта!





Торт з картоплею і сиром сьогодні "Сайт" Цікаво, шановний читач. Картопляний рецепт торта "Дранічний" з смачними начинками. Зайдіть час, навіть якщо ви готуєте щодня!

1990Р. 2199Р.



Тест інгредієнти
  • 1 кг картоплі
  • 7-8 яєць
  • 170г молока
  • 2-3 зубчики часнику
  • 80г твердий сир
  • 80–100 г ковбаси (сауси або варене м’ясо)
  • 130г заморожених овочів
  • сіль, перець за смаком






Підготовка
  1. Вимити, очистити і на грилі картопля на великій тертці.



  2. З чистим рушником або марлею, складеним в декількох шарах, вичавити картоплю з рідини. У зручному контейнері змішайте тертим картоплю, яйця, подрібнений часник. І не забудьте посолити і поперчити за смаком. Стирайте все разом.





  3. Візьміть форму для випічки (У мене діаметр 20 сантиметрів) і покрийте його дно і боки з пергаментним папером для випічки. І зробити папір легше липати, можна змащувати форму рослинною олією. Розподіліть картоплю в однорідному шарі на дні і боках форми.

    р.



  4. Поставте форму з картоплею в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 15 хвилин. 3610Р. 4200Р.



  5. Для приготування натрієвої начинки на великій тертці сиру. Дві копчені ковбаски дрібно нарізані. Заморожені овочі.



  6. У глибокій мисці змішати 5 великих яєць. Якщо яйця невеликі, можна взяти 6 або 7, залити молоком. Стирайте вінок. Потім покласти тертим сиром, ковбасою, замороженими овочами і додати сіль за смаком. Подивляйте його акуратно.

    859.84 р.



  7. Зняти основу з духовки, залити підготовлену масу і відправити назад в духовку, нагрівати до 180 градусів, за 50 хвилин.



  8. Це все, що торт молочної картоплі готовий. Бон привіт!





Редакційна консультація Я також запропоную вам з'ясувати цікавий рецепт приготування тортів з картоплі з начинкою. Моя сім'я часто просить мене зробити ці дивні картоплі. На вечерю такі торти просто не встигнуть остудитися, вони харчуються практично миттєво!







Такий торт нагадує гігантський картопляний дранік, який можна годувати всю сім'ю. Ну, начинка не залишить байдужим!

До речі, що можна використовувати як начинку. Я часто заміню ковбаси вареною куркою або грибами, а крім заморожених овочів, додають консервовану кукурудзу або горох. Головне в начинці - залишити молоко і яйця, інші вироби можна замінити.

Чи подобається вам рецепт? Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное