Інструкція по виготовленню бункерів

Всім родині люблять всілякі випічка, особливо булочки, торти з пилкою або кремом. Але найпопулярніші ангелХоча це можливо без неї, тому що тісто дуже ніжний і м'який.

Смак цієї ароматної випічки знайомий багатьом з дитинства. І завдяки моїй бабусі, я зміг відтворити це на кухні. КошикВідчуття і спогади молоді всім, хто приїжджає з СРСР.





Бруней Даруссалам "Сайт" Покажіть, як варитий Рецепт дуже простий, простий препарат, і результат неодмінно порадує вас!





Тест інгредієнти
  • 1 ст.л. тепла вода
  • 1 ст.л. молока
  • 20г свіжих дріжджів
  • 1 ст. цукру
  • 1 яйце
  • 50г вершкове масло
  • 750-800г борошна
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • ангел
  • 1 мастило яйце
  • 50г молока
  • 100г кунжут


р.



Підготовка
  1. Щоб приготувати опар в зручному контейнері, поєднайте теплу воду, молоко, цукор і свіжі дріжджі. Перемішайте і залиште на 10-15 хвилин.



  2. У глибокій мисці просіяти борошно, додати сіль, яйця, а потім залити пару. Змішайте тісто.



  3. Покладіть вершкове масло в готове тісто. Після додавання масла перемішайте тісто близько 5 хвилин. Тісто повинна бути еластичною, м'якою і не прилипати до рук.



  4. Візьміть глибоку миску, змащуйте її невеликою кількістю рослинного масла і перенесіть тісто в неї. Видаліть тісто в теплому місці на 40 хвилин для розтягування, щоб він збільшився в обсязі по 2 рази. , Україна



  5. Розділіть тісто на 3 частини. Одна з деталей розгортається в тонкий шар, змастити варенням і перекручувати в тонкий рулон. Закрийте сторони і краю акуратно. Виконайте те ж саме з іншими частинами тесту. Будь-який джем буде робити, але я люблю булочки з сливовим варенням.

    3066310



  6. З'єднайте всі три краї труб з частин тесту разом і запустіть плетіння косички з вільних кінцівок. Захопити краю і перекласти заготовку до сковороди, залишити ще 20 хвилин, щоб збільшити обсяг.



  7. Змастити продукт з яєчним шакеном з молоком, а потім посипати кунжутом.



  8. Змійні бункери в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25-30 хвилин.



  9. Це, беконом Готовий. Бодибилдерши!





Ви часто повинні зіткнутися з вибором: отримати руки брудні на кухні або відмовитися від варіння? Коли ви дійсно хочете тримати манікюр і одночасно подавати сім'ю смачними випічками, винахідливість господині непаралене.

Я пропоную вам дізнатися, як швидко замісити тісто без клопоту. Завдяки оригінальній технології змішування тіста, ви хочете зіпсувати своїх близьких смачними випічками частіше!



Випічка за цим рецептом виходить смачним, ніжним, дуже ароматним і повітряним. І ці скони не закручуються протягом тривалого часу, хоча вони швидше їсти, ніж ви можете перевірити його! Я запікаю їх щодня, а потім хочу додати їх до сім'ї недільної чайної вечірки або ласощі друзів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное