Як зупинити куріння

Погані звички так називають, що вони не надають ніяких переваг. Тим не менш, манкінд продовжує підняти спирт і тютюнові вироби в якомусь невикористаному культі. І хоча кожен з цих хобі тягне за собою найнеприємні наслідки для здоров’я, кілька людей поспішають відмовитися від такого «закриття».

37-річний Алла протягом 20 років був стійким прихильником куріння. Вона тільки допускається, щоб піти без сигарети на дні, які постраждали від холоду. Але проблеми з легенями і шкірою змусили жінку переосмислити звичний спосіб речей і змінити її життя.





Перший раз я копчений у віці від 17 років на випускі, а з тих пір я стала друзям з сигаретом. Я кохав курити, і я не думаю, що я хотів би сказати, що багато людей кажуть, є поганою звичкою. Історінки, що хтось просто дав мені фантастика.

Одного разу я підписала до тренажерного залу, щоб затягнути свою фігуру, і з розчаруванням я зрозумів, що дихання не був тим самим. Він був некомфортний перед тренером, який через 2 хвилини на біговій доріжці я зловив повітря з ротом, як керований кон ... ?

р.



«Я пам'ятаю в гардеробну і кинувся пакет, який ще не був запущений в сміття. Це був початок мого нікотин-безкоштовного шляху, який я гордо ходжу протягом шести місяців.

Перша ніч я не відчув виклику наркоманії - Я прийшов з тренажерного залу так втомився, що я закохався, ледь падає на ліжко. Однак наступного дня був п'ятниця, вечір якого я використав для проведення в компанії кіно, пиво та, звичайно, сигарети. Останні два союзи відмовилися на користь Coca-Cola і часті поїздки на кухні. Не допоможи багато і я пішов на ліжко раніше звичайного.





У неділю Я не можу думати про їжу, нехай тільки куріння. Але в понеділок мій стан покращився, і він став більш складним для боротьби зі звичкою. Я вирішив експериментувати з електронним сигаретою.

У вівторок вночі з'явився сигарет, і для нього мало користуватися. Паління просто як страшний. Вона захована на її найкращому другі і кішка. Я зустрівся з ними. Я пішов на ліжко знову. Я мріяв, що я взяв сигарету.





«Чи кінець першого тижня мій нерви пішло, мій сон був гірше, і я часто мав кошмари. З іншого боку, потрібно запускати сигарети в будь-яку погоду, вона припинила постійно щіткою зубів і жувальної гумки. З самого приємного - печія і кашель зникають.

На другий тиждень я пахнув тютюновий дим, коли сусід виходив до диму в передпокої. Він зробив його перед, але я майже не відчував його. Тепер я майже кинувся. й





«Я вирішив провести новорічну ніч з друзями, і це був великий тест. На підприємстві 5 осіб, які пропускаються за поломку диму кожні 15 хвилин, важко не курити. Я хотів взяти довгий час, але я боявся втратити результат. Він припинив мене.

Але під час новорічних свят я планував багато активних речей і зробив деякі. Наприклад, за перший раз в останні роки 15 став скейтером, вперше з школи вона пропускає. Легені дозволили їм дихати так легко і вільно, що вони просто не хочуть йти додому. й

657 грн.



«Зроблено крок, вдалося вижити перші шість місяців. Під час цього часу бажання курити майже припинили відвідування мене. Я відвертаю пиво 3 рази, а потім одну пляшку. Іспанські класи стали більшими - Я фізично підтягував і навіть відновив свої іспанські класи.

З недоліків я зауваю, що я закінчився мої відносини з деякими друзями. Виявилося, що крім поломок курців і зборів в кафе, нічого не об’єднує нас. В цьому випадку не допомогло мені зняти стрес, спорт не допомагає мені. Можливо, мій дратівливість буде проходити протягом часу або я дізнався, щоб боротися з ним. Але це не буде найближчим часом. й

- відео @



«Я часто загиблим насінням, які мали поганий вплив на зуби. Вони збираються перерву з цією звичкою. Крім того, я замінив звичне пиво з Дієтом Коксом при перегляді телевізійних шоу. Це погано, так що я планую почати пити чай. Я навіть купила тушку.

Говорячи про добро. наслідки курінняЗникла кашель, що я не взяв участь в останні 10 років. Мені дуже багато років отруює. Феверка зморшки і поліпшена складність. Тепер я підійшов до мого поверху і навіть не ховається. й





Після 3 місяців, даючи пиво і сигарети, я зберіг на простому велосипеді. Часом ми виходимо з нашими колегами для велосипедних поїздок. До речі, я працюю зараз в кафе, і є досить щільний графік - від 16 до 3 м. І вона в блузи, спідниці і підбори. Якщо вона продовжила курити, по-перше, вона не буде працювати тут, а по-друге, вона просто не витримує таку навантаження. й

Як видно, кинути Він допомогло поліпшити життя в багатьох напрямках. Звісно, процес складання з наркоманією не можна назвати простим, але з правильною силою, це, як ми бачимо, досить реальним. І хоча свобода від сигарет не усуває всі проблеми у світі, але це, безумовно, зробить життя набагато більш здоровим і довше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное