Що варити з курячого фаршу

Мій чоловік назвав, сказав, що на шляху від роботи він зустрів старий друг і прийде з ним, попросив його приготувати щось для зустрічі. Хочу здивувати хлопці з чимось незвичайним для вечері, а в холодильнику були тільки кефір, пара цибулин і курячий фарш.

Не встигнути бігти за покупками, я вирішив проконсультуватися з коханою матір'ю, яка просто заспокійлива на кухні, завжди радує побуту екзотичними стравами від звичайних продуктів. Надія Івановна допомогла, як ніколи раніше - чоловік з Коляй від "Швидких ніг" був просто радий! - каже друг.

Хто сказав, що справжній кулінарний шедевр повинен бути дорогою? Сьогодні видання. "Сайт" Вона ділиться рецептом найсмачніших і бюджетних курячих страв, які можна приготувати.





Що варити з курячими інгредієнтами
  • 200мл кефір
  • 2 пакети солоної соломи
  • 0,5 ч.л. соди
  • 300г
  • 500г курячий мелений
  • 2 цибулини
  • 5 зубчики часнику
  • 1 яйце
  • христина белла
  • сіль
  • чилі


Підготовка
  1. Почати тест. Залийте кефір в глибоку миску, додайте сіль і соду, перемішайте і повільно додайте борошно, постійно помішуючи.



  2. Коли тісто загущить, кладемо її на стіл і замісіть руками.



  3. Потім можна почати приготування начинки. Дрібно прорізати або пропустити через цибулю блендера, з'єднати його з курячим м'ясом, додати сіль з перцем і добре перемішати. Краще, звичайно, не купувати в магазині, і варити. соковита самостійно.



  4. Тепер прокочуйте тісто і виріжте склянку скоринки. Переверніть соломку на невеликі шматочки і помістіть в центрі для кожного кола так, щоб краю соломки виходять за межі кола.



  5. Потім покладіть на тісто начинку і щічте краю торта. Вирізати кожен елемент навпіл і копати в попередньо підготовлені яйця і паніровки.



  6. Залишилося обсмажити «леги» з двох сторін на слабкому вогні, а обсмажені шматки викласти на паперові серветки для поглинання зайвого жиру.





Войла, чудовий. "Швидкі ніжки" Привіт!

р.



А для десерту намагатися зробити Йоркширський муфін - справжній англійський делікатес. Якщо раптом не було необхідних продуктів в домашніх умовах, ми розповімо вам, як замінити яйця в випічці та інші відсутні інгредієнти.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное