Незвичайні традиції різних країн

Що таке нормальне для деяких, для інших може бути дивно і іноді навіть ударним. Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу знати, шановний читач, 9. дивнийМи не розуміємо. Кожна традиція може навчити нас цікавими знаннями про країну та її культуру.

3610Р. 4200Р.



Незвичайні традиції
  1. Один з найбільш незвичайних і дивний Ви можете побачити її в країні, що я пов'язаний з казками Андерсена, різнокольоровими будиночками і пам'яткою Малої Русі в Копенгагені. Виявляється, що Danes періодично приймають душ з кориці. Так, ви почули прямо! Правда не все, але тільки дівчата або хлопці, які 25 років і хто все ще не знайшов своєї душі, і не одружений. Такі хлопці на день народження отримують «покарання» від друзів у вигляді відра кориці, які щедро душ від голови, щоб незрівняти і незрівняти іменинниці.

    Після такої «справжньої», запах на тілі триває досить довго, тому всі люди можуть просто піти і познайомитися з людиною, яка пахне кориці.

    р.



  2. Але в Німеччині набагато романтичніше! Хлопці встановлюють травневі дерева, прикрашені кольоровими стрічками, в будинку коханої. Дерево триває до 1 червня, після чого висадка повинна підібрати її. Якщо дівчина оцінить хлопця, вона запрошує його на вечерю, дає йому коробку пива або просто поцілунок (учительська область країни має свою митницю).

    , Україна



  3. У Франції є традиція допомогти знайти іншу половину. Вишуканий французький підхід до проблеми з їх властивою грацією. 25 листопада День Катерини святкують покровинку дівчат та жінок. Згідно з традицією, в цей день безкоштовно молодих французьких жінок, носіння екстравагантних капелюхів (основно-зелених, червоних або жовтих), дефіле через вулиці своїх міст. Жінки віддають пасерам-на сяючі посмішки. Основною метою параду є залучення уваги потенційних костюмів.





  4. І ця традиція, безумовно, не допомогла людям, які не особливо допомагають своїм дружинам вдома! Справа в тому, що в Кенії, вона налаштована на одяг чоловіка в жіночому одязі, в якому чоловік повинен пройтися не менше місяця. Вважаю, що таким чином, чоловік зможе повністю відчути себе важкою і важкою жінкою, і буде лікувати дружину більшою любов'ю в майбутньому.

    До речі, це весілля на замовлення строго спостерігається в Кенії і ніхто не об'єднує. Особливо дружина, яка любить фотографувати чоловіка і зберегти їх на сімейному альбомі.





  5. Щорічно, Індія проводить Фестиваль «Айді», де священики обов’язкові, щоб розбити кокоси на головах своїх послідовників. Таким чином, місцеві жителі висловлюють вдячність за здоров’я та здоров’я. До речі, про здоров'я: церемонія постійно контролює лікарів, які надають медичну допомогу жертвам після обряду. Я не хочу бути частиною цього фестивалю!





  6. У бразильському племені Савере Мувії є досить традиції Ініціація у чоловіків. Для цього молодий чоловік повинен пройти особливий обряд. Хлопець кладе на руку зубчик, наповнений мурахами парапоненера, укус якого становить 30 разів більше болючого, ніж укус з клепи, і тільки після 11 годин цього тесту молода людина стає чоловіком.





  7. І ця традиція відкидає мені більшу частину! У громаді Тідун (Індонезія), шлюбна пара не може піти в туалет протягом трьох днів після весілля. В іншому випадку шлюб не буде щасливим. Одружені дивляться після своїх членів сім'ї, щоб вони не розірвали традиції, і дають їм невелику кількість їжі і води.





  8. Я не люблю шотландські весільні традиції. Це називається "Наречена чорності". Перед весіллям майбутній наречений повинен бути прикрашений дикими скотами. І наречена сама і її наряд! Інгредієнти затемнення в різних кланах були дещо різними, але речовина повинна бути включена борошно, кисле молоко, змащені яйця, деякий запахний соус. У деяких місцях додано моласи і вугільний пил. Зробивши дівчину, вона потім посипала перами.

    Так дівчина нібито очищалася від злих духів і приготувала до сімейного життя. Стародавні скоти вважали, що після цього всі побутові неприємності здаються тріфінгом! Найстрашнішим є те, що цей обряд ще існує в деяких гірських районах Шотландії, і в той час, щоб отримати шлюб без нього було дуже проблемним.

    - Новини



  9. Весілля в Китаї приносить різні емоції! Поки інші культури асоціюються весілля з радістю і посміхається, в Китаї наречена проводить місяць до церемонії в сльозах. А всі члени сім'ї також приєдналися до свого крісельства. Так дивний вони висловлюють радість майбутнього шлюбу дівчини.





Також ми пропонуємо Вам ознайомитися з 34 національними стравами різних країн, які кожен повинен спробувати. Просто погляньте на них, як красиво і смачно!



Я. традиції деяких країн Це просто дискурування. Ситуація з корицею в Данії є нечітким! Я не хочу бути там на день народження, перш ніж я одружився.

Яка традиція дивилася і запам'яталася вам найбільше? Я буду раді, якщо ви поділитеся думками з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное