М'ясний рецепт з начинкою

«У нас є ювілей з Лідочка, що 30 років ми живемо в душі під одним дахом», – розповідає Микола. Я думав, що я здогадував все, а потім я вирішив, що думати там, щоб зробити. Я вже хотів, що це, щоб викликати ресторан, щоб говорити, організувати романтику, як я пам'ятав неперевершено про рецепт, привезений з Болгарії як молоді, і я думав, що було приємно готувати вечерю на власній - і моя дружина приємно, і я пам'ятаю молоді.

Болгарія свинина-лоф Я зробив великий. Якби я повернувся до тих сонячних днів і знову відчував молодий і здатний багато нових досягнень, а найголовніше, Лідочка була дуже щаслива з таким сюрпризом. ?





Для всіх, хто також хоче порадувати свою другу половинку з незабутньою вечерею, редактори "Сайт" Розкажіть, як приготувати УкраїнськийНе гірше ніжний ресторан.

М'ясо рулетка рецепт інгредієнти
  • 2 стейк свинини
  • 2 ч.л. солі
  • 1 ч.л. червоного перцю
  • 1 ч.л. чорного перцю
  • чебрець
  • свінгери
  • 3 морква
  • 1 цибулина
  • 1 картопля


Підготовка
  1. Спочатку потрібно збити стейки з кухонним молотком.



  2. Потім залийте всі спеції в окрему ємність і добре перемішайте, потім приправте їх рясно м'ясом з обох сторін.



  3. Тепер кладемо м'ясо разом і обгорніть рулеткою, загорніть фольгу на верх і залиште на ніч маринувати.



  4. На наступний день очистіть овочі і порізати соломкою.



  5. Посмажити картоплю до золотистої скоринки в сковороді, додавши сіль і перець, і тримати цибулю морквою на вогні досить трохи.



  6. Тепер готові овочі потрібно загорнути в мариновані стейки і обсмажити в сковороді до золотистої скоринки.



  7. Наприкінці викласти рулони в хлібопекарській престолі, зверху щільно покривають фольгою, і запікати в духовці на 180 градусів за годину.





Поділіться рецептом з друзями в соцмережах і дивитися на вибір 7 обраних страв, які перетворять щоденну вечерю в свято - не хвилюйтеся, якщо ви не фахівець в кулінарії, вони будуть готуватися навіть тим, хто не має кулінарних талантів!

Які сюрпризи для ваших близьких? Покажіть мені в коментарях, можливо, хтось дійсно потребує ваших ідей прямо зараз!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное