Що добре про самотній вік?

У мегамістах люди відчувають себе більш самотніми. Не існує радості бачити тисячі людей щодня, серед яких немає єдиного знайомства. А літня людина найскладніша для цього вижити, адже в повагу віці кілька людей здатні зробити нові знайомства.

І сьогодні ми обговорюємо тему самотності у віці, а також дізнаємо думку експерта з цієї справи. Може бути, ми можемо з'ясувати його. Як позбутися від почуттів самотності Ця інформація допоможе багатьом людям знайти себе.





Я 67 років і жити окремо. Мій чоловік довгий пішов. Я продовжую працювати, бо це єдина активність, яка рятує від боредом. В останні роки я жив на автоматичній машині, нічого не радий. й

Я не шукаю старий. Я пропонував сина і його сім'ю (він має три діти) переїхати на квартиру, але мій дочка-в-право проти нього. Він не хоче жити під тим самим дахом з старою жінкою. й

р.



«Я хотів би переїхати з дочкою, але вони мають власну сім'ю, і вони не хочуть старенька. Дуже задоволена. І вони будуть пити і послухати. І я відвідую їх, чим менше хочу піти додому. І ми повинні...

Тамара розповідає, як вона може бути в цій ситуації. Після того, як це не нормальне життя, навіть в поважному віці, повністю перестало бути будь-яким.





У цій повісті, тільки добре, що жінка сама подумала про аномальність ситуації і почала шукати способи виправити все. У цьому випадку вона дійсно має шанс.

«Не вистачає хобі і, гірше, відсутність бажання знайти їх можна ознакою депресії. Таким чином, Тамара не буде зайвим консультуватися з неврологом, психологом або психотерапевтом, говорить психолог Аріна Ліпкіна.





У сучасному світі 67-річна людина не повинна відчувати себе старою. І в цій ситуації проблема не те, що діти не хочуть взяти стару людину. Акурат, дорослі нащадки просто цінують особистий простір, де вони створили комфорт, який їм потрібно.

«Тамара повинна йти з фантазії, що краще жити з дітьми. Ще один спосіб наповнення вашого життя. Цікаво, що оточує. Ви можете відвідати події, які знаходяться неподалік, побачити місця, де ви не змогли. Нам потрібен новий соціальний досвід, каже психолог.





Здавалося б, юрист і наш герой дійсно повинен виглядати на ситуації з різним кутом. Якщо діти зайняті своїми турботами і не хочуть когабітаціяВи не можете змінити свої думки. Що ще все нормально. Чому не заповнювати своє життя?

Тут багато цікавих заходів. І в старій вікі, коли людина все ще має достатню міцність і має багато вільного часу, він може почати втілювати багато чого, що він задумався в юності, але не встигнути реалізувати.





Набагато гірше, коли людина закривається в колі простих інтересів, таких як «watch TV, піти в клініку, піти в магазин ...» Вузьке коло обов'язків робить кожен день схожим на попередній, і в цьому випадку, перистентне самотність Має ідеальний грунт для розвитку.

Сьогодні можливості людини в будь-якому віці стають набагато ширшими, і вона не повинна використовувати її. Хтось одружився вже з дорослими онуками, і хтось після пенсії знаходить нове захоплення.

Великою відповідальністю є молодше покоління. Адже саме в силі дітей і онуків робити все необхідне, щоб кохана людина не втратила інтересу навіть у віці.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное