Як приготувати тісто для вівсяного в пляшку

Мої діти люблять смачні спекотні млинці з медом або варенням на сніданок. Вони не хочуть їсти будь-яку вівсяну. Але я знайшов спосіб варити. млинцій

Дуже смачний, але також простий і швидкий. Для того, щоб не стрибати вранці або жувати, я запустив тісто ввечері, і в пластиковій пляшці. Я поєдную всі інгредієнти, потім змийте пару разів і поставте їх в холодильник до ранку. А вранці, мені потрібно 20 хвилин, і на столі. млинці!

Р



Oatmeal млинці сьогодні видання "Сайт" Покажіть, як приготувати. млинці в пляшку. Ви не хочете зробити млинці ще більше!





Тест інгредієнти
  • 300мл йогурт
  • 2 яйця
  • 2 ч.л. цукру
  • 1 ст.л. вівсяного
  • 1 ст.л. борошна
  • 0,5 ч.л. соди
  • 2 ст. л.
  • щіпка






Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто, візьміть пляшки широким горлом і залийте кефіром там. Потім покласти яйця в пляшку, додати сіль і цукор.



  2. Вимити вівсяну і покласти її в пляшку, а також. Відстежуйте вміст.



  3. Просимо борошно і додаємо її до пляшки. Це зручно зробити за допомогою обрізається шия звичайної пластикової пляшки.



  4. Підшийте пляшки кришкою. Змийте пляшки добре тричі, принаймні. Поставте тісто в пляшку в холодильник.



  5. Перед приготуванням додайте соду в флакон, видаляючись 2 ст.л. крутої окропу. Змийте пляшки кілька разів, щоб перемішати інгредієнти.



  6. Млинці смажені в нагрітій олії на середньому вогні до іржі скоринки.



  7. Це, млинці Готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як приготувати яблучний бісквіт з трьох інгредієнтів і з яскравим смаком запеченого яблука! Цей рецепт млинців відрізняється тим, що немає молока, сметани або кефіру в складі. Просто яйце, цукор і борошно!



Ці млинці обов'язково будуть любити вашої сім'ї. Смачний, дуже корисний!

Чи подобається вам рецепт? Скажіть ваших друзів про це, вони будуть вдячні вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное