Чому ви повинні їсти гречку частіше

Моя мати д-р Комаровського, слідує всім своїм рекомендаціям безумовно і навчає мене розуму, хоча я більше не маленька дівчина. Так тепер, так довго не бачив, а замість фетрових розмов над чашкою чаю почали обговорювати нову замітку лікаря про корисні злаки.

«Не дарма, Натушка, з дитинства, ви спинилися ніс з манки!» застібається стрункою матір'ю. Я завжди думав про себе як найкорисніший крок, але ось як він виходить.





Редакція "Сайт" Він також намагається подбати про свого читача, якби він був власної дитини, тому він розповість вам сьогодні. Чим корисний каша Ті, які ми звикли до раціону, і ті, хто не знає.

Корисне мікроелементи містяться в оболонці злаків, тобто більш злаків очищається, чим менш корисний він. Таким чином, корисність манкі, наприклад, може бути рівною, якщо його поживні властивості не враховуються. Єдина перевага, яка може принести використання манни каша, є тривалим почуттям сати.

Які крупи корисні
  1. Пшениця.
    У світі гречаної пшениці найбільш корисні серед інших. Завдяки великій кількості корисних елементів, що містяться в ній, допомагає запобігти і полегшувати захворювання судин і слабке здоров'я з низьким гемоглобіном. Ця крупа повинна бути варена виключно на воді, щоб вона не втратила своїх позитивних властивостей.



  2. Отмеал
    Всупереч поширеній вірі, що вівсяна корисно в будь-якій формі, це не вірно. Євген Комаровський наполягає: «Використання або шкоду вівсяного максимуму принципово залежать від того, як він обробляється. Тому миттєвий вівсяний, який просто заливається окропом - і зараз він готовий, вважається практично найбільш шкідливим кашу. І найкорисніша крупа, яка повинна бути варена. Ця каша не має вираженого смаку, тому її можна доповнювати будь-якою продукцією - солоною і солодкою. Найкориснішим є вівсяна вівсяна з сухофруктами і молоком. Має благотворний вплив на травлення і стан шкіри, тому тим, хто хоче залишатися стрункими і красивими, як можна обов'язково включати в себе вівсяну в своєму раціоні.

    р.



  3. Перловка
    Перлове зерно містить велику кількість заліза, білка і клітковини, які очищають кишечник. Це одна з обов'язкових продуктів для тих, хто грає спорт або постійно стикаються з фізичними навантаженнями. Доктор Комаровський відзначає, що корисність цього каша також залежить від його термообробки: «На жаль, зараз ми втратили майстерність правильного приготування ячменю. По-перше, його потрібно залити водою, залишити замочений на ніч і тільки потім полилися в нагрітій духовці, він каже.





  4. фрези
    Ця крупа рекомендована людям, які лікують антибіотиками, оскільки сприяє їх ліквідації з організму разом з токсинами. Також каша фрез знімає втому і корисний тим, хто має схильність до ожиріння.



  5. кукурудза
    Кукурудзяна каша - це цілий магазин корисних елементів. У ній міститься кремній, залізо, натрій, фосфор, хром, цинк, вітамін РР і каротину, тому покращує загальне самопочуття і підвищує життєдіяльність людини. Дуже легко засвоюється і не викликає алергії, тому рекомендується варити її дітям.



  6. Ризик
    «Сприяння рису має бути чимось схожим на вівсяну. Білий рафінований рис, який ми купуємо в магазинах і варимо його постійно, не має нічого спільного з перевагами. Ось коричневий неочищений рис - це мікроелементи, і клітковина, і високий вміст білка. Таким чином, мільйони людей по всьому світу вважають рисом як основа щоденної дієти, при цьому відчувається великий і розмножується, говорить Євген Олегович.



  7. Увійти
    Flaxseed містить омега-3 поліненасичені жирні кислоти, які зазвичай зустрічаються тільки в рибі. Це, в багатьох регіонах неможливо знайти хорошу рибу, але льон виростає, що означає, що проблема може бути вирішена. І мати повинні знати цю унікальну властивість льону, пояснює лікар.





Я люблю готувати незвичайні страви з перлового кашу. Що ще? злаки Чи знаєте ви? Скажіть мені в коментарях!

Перейдіть за посиланням, щоб дізнатися, як зробити кашу з насіння льону і поділитися статтю в соцмережах, якщо ви також хочете подбати про когось з батьківським теплом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное