Чи може діти спати своїм дідусь?

Я провів більшу частину мого дитинства з братом. Я пам'ятаю сплячу з нею протягом 5 років. Перш за все, це змусило мене відчувати себе більш комфортним, тому що мій бабуся захистив мене від всіх монстрів, які я думав, щоб прийти до мене. По-друге, я хотів розповісти про свої грандіозні історії або просити її про щось перед сном.





Це те, як я проживав весь дитинства. Психологи стверджують, що діти не повинні спати своїм грандіозним Редакція "Сайт" Він каже, як спати Дитина і з ким буде краще.

Почнемо з чисто практичної сторони питання. Діти не повинні спати з дідами і навіть батьками. Особливо це стосується новонароджених малюків. Справа в тому, що літня людина не завжди може контролювати рух уві сні, і тому виникає висока ймовірність занурення дитини.

В принципі це єдиний протипоказання від фізіологічної точки зору. Тепер ми повинні говорити про психологічні чинники, які можуть вплинути на вплив. Він вважається, що дитина між однією і чотири роки, які постійно сніться з його грандіознимипарентами звикли до цього догляду і несвідомо кладе його бабуся першим, не матір'ю.





До чотирьох років закладаються ті сценарії, за якими дитина розвиває поведінку та ставлення до світу. Природно, якщо дитина закохується і прокидається своїм бабусям, то вона буде максимально прикріплена до неї. І це не тільки вірно для маленьких дітей, адже це через чотири роки, які починають формувати сильні емоційні накладення.

Діти шкільного віку не повинні спати з літніх людей. І ми не говоримо про те, що протягом всього дня перебування у вихідні дні, це завжди можливо, ми говоримо про регулярну повторювану ситуацію. У цьому віці повинен бути встановлений зв'язок між матір'ю і дитиною. Якщо в першому місці буде бабуся, то є висока ймовірність того, що в подальшому виникнуть проблеми у відносинах з дитиною.





Важливо, щоб батьки розуміли це, щоб згодом вони не зітхалися, скаржавшись на неслухняну дитину. Прикріплюється до онуків, дітей, які не створили правильний емоційний зв'язок з батьками, не можуть добре навчатися, не обіймаючи дорослих. З'являються складні підлітки (в тому числі дітей). Найчастіше це буває, якщо мама приділяє маленьку увагу дитині, і він постійно з бабусям.

р.



Психологи кажуть, що діти, які сплять з їх бабусями, швидше за все, виростають неслухняний і зіпсовані. Ми всі знаємо, що великопаранти, як правило, занурюють знаряддя онуків, позбавляючи всіх зусиль батьків на фоні. І якщо дитина також спить з бабусям, то можна забути про дисципліну альтогетер. Батьки втрачають своє значення.





Дитина розвиває чітке розуміння того, що бабуся захистить його від будь-якого, навіть від матері. Тож мама набуває в житті дитини. Подумати про те, що вони дуже задоволені цим розташуванням речей.

Психологи особливо бородавні ті випадки, коли дідусь з дідом, а онука з дідом. Вони вірять, що це несвідомо формує емоційне з'єднання, яке може додатково вплинути на особисте життя дітей. Психологи кажуть, що дівчата в майбутньому можуть підсвідомо шукати заміну діда, з яким вона є безпечним і спокійним, і вибрати старших чоловіків.





Те ж саме стосується хлопчиків, які використовуються для сну своїми бабусями. Підсвідомий залежний від жінки. Цей хлопчик зросте з почуттям, що жінка повинна бути відповідальною. Це призводить до самодопомоги та нездатності прийняття незалежних рішень. Тим не менш, немає точну статистику з цього питання і нічого не можна сказати напевно.

Хоча, згідно з спостереженнями психологів, дітей, які від 1 до 5 років сплять окремо від батьків, дідівців, виростають більш успішними і цілеспрямованими. Такі люди впевнені і покладаються на їх думку в будь-якій ситуації. Крім того, ці діти, швидше за все, залишаються одними в дорослому віці, вони керують створенням міцних сімей.





Існує ще одна сторона питання - популярна або езотерична. Вважають, що старші люди малюють енергію від сну біля немовлят. Вони кажуть, що чим старша людина, тим більше енергії він поглинає. Хоча варто сказати, що немає доказів цього, так що ви можете сміливо віднести його до категорії переговорів і забути.

Нехай діти спілкуються з бабусями, адже це важлива точка виховання, а також приємні спогади дитинства. Це був найкращий, щасливий час для мене. Я ще пам'ятаю ці нічні розмови з моїм бабусям і що незамінне відчуття безпеки. Це так погано?





Все це досить суперечливе, але в кінцевому підсумку це до батьків. У різних ситуаціях, різні діти і різні батьки. Кожна сім'я така індивідуальна, що не існує універсальних порад. Тільки ви знаєте, що краще для вашої дитини.

Раніше написав, чи залишити бабуся з дитиною. Вона не остання людина повинна бути піднята, але що таке ловить?

Про те, що дитина повинна спати батьками і чи є безпечною.

Для того, щоб сон був завершений, необхідно також дотримуватися його тривалості. Ми вже сказали вам, скільки сну кожного віку група повинна отримати достатньо сну.

Ви відчуєте сон вашої дитини з вашими бабусями? Розкажіть, що ви думаєте про це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное