Як маринувати бутони кульбаби

З ранньою весною до пізньої осені кожен дачник змушений безперервно боротися з бур'янами, в тому числі кульбаби, одна квітка якої досить розкласти по всій ділянці.





Існує два способи, щоб уникнути цього без використання хімії: вирізати квіткові бутони заздалегідь або видалити коріння рослини при перекопуванні грунту, а потім навмисно викопувати окремі зразки протягом сезону.





Останній варіант є більш радикальним, але я нещодавно віддав перевагу колишньому. По-перше, тому що я не люблю копати в землі, а по-друге, тому що я знайшов щільний, але ще не цвітіння бутонів відмінне застосування.





"Сайт" Він розповість, як приготувати. лаціна - аналог магазинів каперсів, не поступається їм за смаком і фактурою. Боротьба з бур'янами в країні ніколи не дала такого смачного результату!

Підгузники кульбаби, розміщені в кореневих бутонах, легко відокремлюються невеликим ніжом. Переконайтеся, що вони все ще щільно закриті, інакше вони можуть відкрити при вбиранні.

інгредієнти
  • 1 склянка зеленої кульбаби
  • 250 мл води
  • 3 ст.л. яблучного оцту
  • 1 ч.л. велика сіль
  • 3 ст. цукру
  • 2-3 зубчики часнику
  • 1 под гарячого перцю
  • бай-лист
  • 1 парасолька кріплень
  • смородина
  • щіпка
  • кінь-лист
  • імбир
  • 2 суцвіття гвоздик
  • кілька горох чорного і солодкого перцю
  • кемін


Підготовка
  1. Безкоштовно бутони з листя і залишків стебел.


  2. Під час стерилізації банок і приготування маринади заливають бутони з дуже солоною, холодною водою (соло видаляє гіркоту).
  3. Промийте його в животі і дайте водяний пробіг.
  4. стерилізуйте маленькі банки.


  5. Занурення бруньок кульбаби в каструлі окропу, довести до кипіння і кип'ятити на слабкому вогні протягом 2 хвилин.
  6. Наприкінці варіння покласти все на кооп і покласти бутони в банки.


  7. Для приготування маринадного розчину в воді цукру і солі додайте спеції і кип'ятити 1 хвилину. Потім додайте оцет і перемішайте його.
  8. Залийте бутони в банках з окропом.


  9. Покрийте банки з стерильними кришками і вставте їх в горщик води. Стерилізувати протягом декількох хвилин, а потім затягнути кришки.
  10. Додайте мені охолонути і покласти його в холодильник.
  11. Бон привіт!




Каперси стане відмінним доповненням до другого курсу, рису та картоплі. Ви можете використовувати в усіх видах салатів, супів і як вітамінна закуска.

Кульба вже цвіте! Не можна лази зібрати цю цілющу рослину і підготуватися до майбутнього листя, квітів і коренів кульбаби, адже з них можна приготувати натуральні лікарські засоби, для яких ваше тіло буде вдячний Вам!

"Сайт" Він запрошує Вас подивитися на кульбаби з іншого кута і зробити домашній крем для обличчя з нього. І в кінці статті див. рецепт на пити з коренів кульбаби зі смаком кави.

З травня віолетки можна приготувати безліч смачних речей: салати, варення, лікери, сироп фіолетовий і оцет, льодяники, чай. І навіть делікація гідна справжньої принцеси - знаменитих віолетів цукру.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное