Що можна приготувати з курячого дріжджі

Багато господині недооцінюють курячий груди, полегшуючи, що виходить сухою або важкою. Це зазвичай справа, але не якщо ви готуєте з цим рецептом. Це справжня японська магія. Розумні японські жінки навчилися варити груди так, щоб він просто розтопився в роті.





Ви не знаєте? Далі "Сайт" намагатися варити курячі груди швидко і тастилій

Що можна зробити з курячого дріжджу Інгредієнти
  • 1 л води
  • 400г куряче філе
  • 10 ст. соєвого соусу
  • 100мл сухе біле вино
  • 2 ч.л. цукру
  • солоний


Підготовка
  1. Головне в цьому рецепті - техніка приготування, хоча інгредієнти однаково важливі. Кожен з них допомагає м'ясом стати м'яким і соковитим. Так, в першу чергу потріть куряче філе спеціями і залиште на півгодини.



  2. Потім обсмажити груди нагрітій сковороді, просто обсмажити м'ясо. Не потрібно довго обсмажити одну хвилину на кожну сторону.



  3. Далі потрібно приготувати суміш, в якій ми варимо кришку. У сковороді змішайте воду, соєвий соус, вино і цукор. Принесіть його до кипіння і викинути груди там. Після чого з'їжджайте його до кипіння знову на найбільшому вогні і відключіть його відразу.



  4. Не потрібно варити філе, адже все піде до відходів. Це єдиний складний момент цього рецепта - для запобігання запікання в сироватці. І не боїться, що груди будуть вологими, вірити мене, це буде соковитим і ніжним до самої середини. р.



  5. Після цього накрийте сковороду кришкою і відправте її в холодильник. Розведення буде соковитим і ніжним, якщо після термічної обробки він швидко охолоджує в грудині. Тепер можна взяти його і подавати на стіл.





Цей японський рецепт прийшов до мене випадково, але, щоб бути чесним, негайно захопивши своє серце. Я ніколи не смакував такі ніжні, соковиті і смачні груди. І мій чоловік оцінив його, хоча він не схожий на курячий бенкет. Ви не пошкодуєте!

Щоб зробити страву смачним, потрібно підібрати правильні інгредієнти. Раніше ми говорили про те, як вибрати якісний курячий бенкет.

Ми також ділимося з вами дивовижним рецептом приготування курячого філе в фользі.

І ми також сказали вам, як смачно варити курячий бенкет з начинкою. Ідеальний смак!

Чи подобається вам рецепт? Поділіться своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное