Як зробити красивий і практичний половичок

В Інтернеті ви можете знайти тонни інформації про те, які вироби можна зробити своїми руками. лацінай Здавалося б, що об'єкти, які можуть бути легко і швидко дано другий життя, давно відомі. І всі способи їх оновлення і відновлення. Однак цей список постійно розширюється!

Недавній, мій мама дав мені деякі красиві повічки. Я не розумію, що вона пришивала їх з залишків непотрібної тканини, бо вони виглядали над стильним і оригінальним. У той же час такі половинки легко промиваються і служать довго!





У цьому чудовому вигляді, Як швидко пришити половинки Від старих і непотрібних речей, її друг поділився з матір'ю, для якого вона дуже вдячна. Ця активність, як вона вийшла, досить цікава: Я особисто пришив 2 половичок в одному вільний вечір. Я збираю їх в котедж на наступні вихідні, вони будуть чудовими!

Ремесла старих речей сьогодні редакція "Сайт" Він розповість про те, як зробити красивий і практичний. напівфабрикати Стародавні квартири. Дуже крута ідея!





Для того, щоб зробити такий половичок, вам знадобиться смужки різних кольорів і різної ширини. Всі тканини краще брати з старих продуктів. Він може бути практично будь-яким: смужки великогабаритних штор, мух старих джинсів та інших речей та навіть рукавів старого трикотажу!





Вишиті смужки в полотно і злегка ходити по полотні з праскою до рівня.





Для основи я потрібла цілу частину тканини - Я відрізаю свої бабусі. Покладіть основу і полотні смуги з виворітними сторонами всередині і з'єднайте їх шпильками. Підібрати полотно з смужок до основи, стібка по лініях швів між смугами.





Нарізати смуги різні трикотажні, футболки, колготки, брюшки ...





Візьміть в'язання гачком (довгий) і простягайте його в'язаними смужками між смужками і підставою. Вставте гачок в отвір між смужкою і підставою на одну сторону і простягайте її на іншу сторону, зачепивши край в'язаної смуги і подовжуючи її на іншу сторону.





В'язана смуга заповнюється порожнею між смугою і підставою, ущільнює і вагами підлогової панелі. Кінці в'язаних смуг видно по обидва боки смуги.





Так заповнюємо всю полотну. Лінія країв і потім вирізати зайві в'язані смуги.





Я в оточенні половичок з чотирьох сторін зі смугами будь-якої тканини.





Це, напіввипущеній За таким же принципом можна зробити застібку для сидіння крісла або пришити шлях в коридор.





У радянських часів було призначено для відтворення та перемішування все. У бракі товарів зобов'язаний якось вийти, вказавши щось і настоянка.

Я пропоную вам пам'ятати старі традиції і дізнатися, щоб зробити половинки від колготки, які ви більше не хочете носити. До речі, цей килим виглядає досить стильно і оригінально!



Такий половичок – чудова можливість використовувати мудро всі зношені і непотрібні речі, що накопичуються взимку. Майстерно пришивають, красиво оформлені, напівфабрикати Це не тільки корисна річ, але і оригінальна прикраса будинку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное