Особливості поведінки матері-в-прави

Гармонічні зв'язки дочки-в-прави і мати-в-право так рідкісні, що вони здаються майже фантастичними. Не намагатися перетягнути його на бік, але знайти компроміс.

І сьогодні видання. "Сайт" Він розповідає історію зрілої жінки, яка найбільше захотіла щастя її сина, і тому не могла залишити його з першою дівчиною вона зустрічалася. Може бути, вона може бути зрозуміла. Як мінімум ми спробували.





Хороша мама-в-одному: Так сталося, що я зустрілася з моїм майбутнім донькою до сина. Я купила побутову хімію в супермаркеті, побачила дешеву футболку і поставте її в кошик. Але після оплати я зрозумів, що реальна ціна сорочки була майже вдвічі вище. Неприємна ситуація, але не надзвичайна. Однак гроші не поспішають повертатися.

На своїх вимогах і бажання повернути кошти для сорочки з'явився адміністратор. Її плоский, не знезаражений нерозривним обличчям, з цегляними очима і проблемною шкірою, троянда над її широкими плечима з висоти гранатового росту. Здається, що при призначенні адміністратора не було про привернення, а скоріше про відлякування клієнтів. й





«Я відразу ж заявляв, що вона повинна виглядати на цінових тегах краще, і ця білизна не була прийнята назад, навіть якщо вона була придбана тільки в хвилину раніше. Я бачив багато таких дівчат, і тому я не думаю, щоб відмовитися. Після 15 хвилин взаємних ізоляцій гроші повернулися до мене. Логічність і причина підкорили ігнорування і зарозумілість, тому я повернув додому в високих духах.

Я не можу допомогти, але розповісти про мій син. Я поділився своїми друзями. І навіть продиктував фрази, з якими вона поставила цю маленьку людину на своєму місці. Але коли через два місяці Ванья приніс додому дівчину і назвав мене зустрітися, і я, протираючи мій фартух, вибіг в коридорі, я бачив той же адміністратор з прищиком шкіри і поросятою очей.





Мій син сказав: «Мама, зустріти мене. Це Зіна. Тексти пісень, а це означає: Я захопив своє серце і сказав: Хто ви вніс в будинок? Це те, що монстр в задній кімнаті. Отримай! І я дуже хворий. Я соромлюся щось інше, і дівчина тільки мовчазно відкрита і закрив її рот. Здається, що її слабкий розум не дозволяв її боротися на іноземній території. Вони вилітають на посадку сходів.

Вані повернулися, довіряючи свого улюбленого водія таксі. Коли я прокинувся, я нагадав йому історію два місяці тому. Незважаючи на мої аргументи, що це монстр не пара для нього, і неприпустимість і вузька розум цієї дівчини є реальною катастрофою, син вперше в багато років не погодився. У нас була велика боротьба. й





«Для чоловіка помер, Vanya захистила мене як курка hen. Але варто познайомитись з цією Зіною, і вона заражала його з нею іржі. Моя сина не принесла її в будинок, але я підозрю, що він був відсутнім увечері.

Я попросив мого пальмового сусіда за допомогу, але він тільки подивився на долоню протягом тривалого часу і запропонував дочекатися, поки все було вирішено самостійно. Але це не було. І він закінчився весіллям. й





Я не відвідував весілля, але я пішов до лікарні в швидкої допомоги з гіпертонічною кризою. Не знаю мій син, і я не скажу вам, що коли я бачив лікарів в білих пальнях, мій кров'яний тиск пішов вгору. Так вона покликала амбулаторію і просто нехай буде госпіталізовано.

Моя перша весільна ніч була в моїй квартирі. Я пішов через фотографії дітей і кричав, і вранці я приніс деякі речі. Натискання стрибків не було в вагу і я дійсно відчував поганий. Дивитися право. Молода людина скасувала свою весільну подорож – Ванья боїться, що я б пройшов, поки не зловила в море.





А потім був новий удар - син пішов на бізнес-туру, і що хтось дивився після слабкої матері, залишив мене за дочку-в-право, вони кажуть, він не знайшов медсестри, і вам все ще потрібно зробити друзів з Зіна. Немає нічого не залишилося, але щоб залишитися з цією дівчиною.

Незважаючи на всі страхи, Зіна не отрує мене першим днем або заплутала мене з подушкою. Але вона була дуже турботою: вона запечена млинцями з варенням і сметаною, поливала підлоги в квартирі, прогулялася собакою. Вона розповіла про те, як вона вийшла «від села до великого міста», як вона отримала роботу в якості навантажувача, потім як продавець, а пізніше виросла до адміністратора.





«У двох тижнів я повністю зміцнюв і співав на власній, немає необхідності допомоги Зіни. І перед приходом мого сина, запросив відвідати, кажуть вони, побачимо, що ви є для квартири, і ми зустрінемося з Ваня одночасно. Зіна рада, що мама Я зробив, і я не розумію...

Я прийшов з пляшки вина, щоб відзначити примирення. Вона влаштовує окуляри, як господар, попросила дочку-в-праву, щоб принести цукерку, яку я забув у передпокої, і в той же час кладемо її в стакан сну таблетки. Напій... І коли Зіна була намальована до сну, вона допомогла класти ліжко. Вона пообіцяла прокидати, коли Ванья прибув. Зіна тьмяно кладуть і занурилися. й





«Двербелл рано. Він був сусід Коля, який запитав заздалегідь, щоб виправити табуретку. Від пропозиції почати напій, він, безумовно, не відмовляється.

Половина години пізніше, Kolya впала на стілець. Зіна. А потім, тихо змащений, вона тягне брудні штани і футболку з її сусіда. Ззовні картина радує око, але головне, що ваня побачила це шоу. Я прославлю двері квартири і сходження на один рейс. й

Р



«Після того, як ліфт зупинився на правому поверсі. Перший, Vanya rang дверний дзвінок і не чекаючи відповіді, застібається ключ. Через кілька хвилин він стрибнув на сходинку. Я знав, що він був занадто низьким, щоб зробити скандали. Зараз. Після декількох хвилин він дійсно пішов додому.

Я пішов поруч, і я зловив його на двері. Який сюрприз він був, коли він побачив невимушену квартиру і гору немитаних страв. Що ви хочете, Zinke не встигає вам, і я слабкий, я не маю часу на що-небудь. Я зроблю його в аптеку. Ваня тільки стала темнішею. й





«Управлінець, який використовується для того, щоб пояснити себе, але ніхто не слухав її. "Це всі ваші мами," подушили Зіна. Він запитав. "Так, це було," застібається вії Зіна.

Евіл Мат-в-право Вона посміхалася з контемптом. І все тому, що ніхто не потрапить з ним. Повернувшись в дитячий садок, дівчина сміхалася на мій фальш. Через місяць вона забули, що епізод і я не зробив. І кожну ніч, її власний ковпачок був змащений клеєм або кашелем або варенням. Вона була розпущена, і я стояв в кутку і «симпатізований. й

Вона сказала, що мати любов сліпий. І захистити дитину навіть від далекої небезпеки, жінки іноді йдуть до будь-яких хитрощів або навіть розірвати закон. У той же час, дивно, що вони думають більше про себе, а не про те, як дитина буде відчувати себе, до кого вони невпинно знищують життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное