Как научиться уважать спутника жизни

А мудрий японський донор говорить, що чоловік і дружина люблять руки і очі: коли руки боляться, очі лікують, і коли очі крі, руки протирають сльози.

Але що виглядає просто на папері не завжди легко в реальному житті. Психологи вірять, що в багатьох способах, які розкриваються в сім'ї, генерують неправильно взаєморозумінняКоли чоловік і дружина поставили не один одному, але і дитину.

Відомий український психолог Дмитро Карпачов пояснює, чому жінка для благополуччя сім'ї повинна розглянути її чоловіка більш важливим, ніж її власний малюк. І він робить сильний аргумент для цього.





Багато жінок вважають, що дитина є найважливішою людиною в житті. Вони вірять в цю теорію і не хочуть розглянути ще одну точку зору. Але психологи вважають, що таке положення тільки знищує сім'ю і створює бідні умови для виховання дітейй

Так відомий психолог і телеведучий Дмитро Карпачов, який спеціалізується на психології дитини і правильного виховання дитини, дає свої аргументи на користь того, що для чоловіка дружина більш важлива, ніж всі, і для дружини чоловіка.





  1. Сімейне благополуччя
    Процвітна сім'я формується зусиллями чоловіка і дружини. Коли дружина взаємодіє з дитиною, формується материнсько-зв'язок, а коли дружина і чоловік взаємодіє, формується взаємозв'язок з родиною. І якщо чоловік відчуває себе «третьмою зайвою», якщо він не отримує уваги, турботу і любові, то який добробут в сім'ї може говорити про? Але тільки в сім'ї, де мама і тато щасливі, дитина буде відчувати себе комфортно, впевненість і безпеку.





  2. Хороший приклад.
    Для того, щоб дитині створити щасливу сім'ю в майбутньому, важливо для нього не тільки познайомитися з правою особою, а й бути такою особою. Важливо, що саме сім’я виросла, які відносини він бачив між батьками. Тому, якщо ваші діти виросли в люблячій і гармонійній родині, то онуки, ймовірно, живуть в одному теплому середовищі.



  3. З Днем народження
    З часом діти виростуть і залишать затишну, але закріплену батьківську гнізду, і це нормально. Батьки, життя яких зосереджено один на одному, вижити цю сепарацію безболісно, кажучи, що діти виросли і дадуть їм життя. Чоловік і жінка отримає другий вітер, починає жити більш яскраво і насичено. 77630064



    Але якщо сім'я Приблизно до дитини, потім після його виїзду в доросле життя батьки починають мати проблеми, є ступзор. Виявляється, що вони не мають спільних інтересів, без особистого життя.

    Для того, щоб якось не заважало, батьки починають заважати в житті вже дорослої дитини, ніж тільки зіпсують стосунки. В результаті вони відчувають розчарування і відмивають дитину за гравірування. Але хто дійсно полум'я?







Звісно, Дмитро Карпачов не закликав зупинити догляд за дитиною, адже любов і любов не вистачає. батьківська підтримка Діти потребують. Він пропонує мислення про інтереси всієї сім'ї та налаштування пріоритетів.

Не означає, що жінка перестає бути дружиною. Відрізняйте ролі, щоб кожен учасник сім'ї щасливий. Що включає вас. І пам'ятайте, що гармонійно сімейні відносини між подружжям - запорука щасливого дитинства дитини.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное