Інструкція з приготування торта з родзинками і полуницею

Я завжди запекла цей торт! Французький рецепт Свята Заслуженка з Профіролами Паризькі кондитерські шеф-кухарі поділилися з мною.

Цей торт є справжнім блаженним і вишуканим смаком. Я не їсти!

Походження смачного десерту з дивно ніжним кремовий Заповнюється багатьма легендами і легендами. Свята Заслуженка, після чого був названий цей чудовий торт, ще вважається покровником шеф-кухарів та пекарні в Франції. І це рецепт. бетмен Крем відомий по всьому світу сьогодні!





Домашній торт з полуницею Сьогодні видання "Сайт" Поділіться рецептом торта з вами. "Святий Почесний" з прибутками та полуницеюй Пальці добре!





Тест інгредієнти
  • 150 мл води (або молока)
  • 50г вершкове масло
  • 3 яйця
  • 200г борошна
  • 300-400 км
  • 150 г готового шару тіста (для підкладки)
  • щіпка


Інгредієнти для білкової сітки
  • 2 білки
  • 90г цукру


Інгредієнти для карамельної глазурі
  • 25 мл води
  • 75г цукру
  • свінгери






Підготовка
  1. Для приготування завареного тіста в воді додайте вершкове масло і сіль. Доведіть все до кипіння (масло повинно повністю розтопити). Залийте сіяне борошно і швидко замішайте тісто ложкою. Видаліть з вогню, дайте тісто охолонути до теплого стану.



  2. Додайте яйця в тісто (один по одному), кожен з яєць ретельно перемішайте в тісто, поки ви отримаєте однорідну, гладку масу. Р



  3. Для субстрату візьміть готове манжетне тісто і використовуйте кришку, щоб вирізати кола з неї. Покладіть його на піднос пергаменту, зробіть це виделкою.



  4. Потім беремо кондитерський шприц з зіркою насадкою і вичавіть його заварним тісто на підкладці. Я зробив 3 лапси.



  5. Вичавити залишилися заварені тісто на сковороді, це будуть заготовки майбутніх страв. Випікаєте прибуток в попередньо розігрітій духовці на 180 градусів за 15 хвилин. Потім знижуйте температуру до 150 градусів і запікайте ще 10-15 хвилин.



  6. Також запікати субстрат з кільцями на 15-20 хвилин при температурі 200-220 градусів.



  7. Збийте охолоджені білки з щіпкою солі до пишної маси, додайте цукор поступово, продовжуючи збивати до стійких вершин.



  8. Змастити заварку на підкладці кремом. За допомогою кондитерського шприца і відповідного сопла малювати решітку збитих білків зверху крему. Якщо лікстард використовується, потрібно покласти торт в духовці, щоб заварити білковий гриль. Якщо крем жирний, то це не можна зробити.



  9. Щоб приготувати сироп в глибокій мисці, перемішайте цукор водою, покладіть його на вогонь. Принесіть до кипіння і відваріть на повільному вогні для прозорості близько 5-8 хвилин. По краплі сиропу не варто розкласти на пластину. Далі все повинно бути зроблено дуже швидко, інакше сироп замерзне! Висадивши на зубочистку або дерев'яному мечі приготовлені прибутки, копайте в гарячому сиропі.





  10. Поставте глазур на краях торта. Прикрасьте торт з полуницею або будь-яким іншим ягодам, у вас є. р.



  11. Це, Ст Заслужений торт готовий. Бодибилдерши!





Гентлі вершкові десерти з фруктами – слабкість. Особливо влітку, коли ви можете насолоджуватися великою кількістю ягід і фруктів.

Я пропоную вам дізнатися, як зробити шоколадний млинець з полуницею без випічки. Насолодіться десертом від кафе!







Обов'язково спробуйте зробити Святу Заслужену. Це французька. торт-мейк Вражаю всіх! До речі, ягоди, щоб прикрасити цей торт можна використовувати ті, які вам подобається краще, але я займав сезон: в червні - полуниці і вишні, в липні - малини, добре, в серпні я переключаю в персики і виноград. Взимку можна використовувати заморожені ягоди або фрукти.

Поділитися цим рецептом. Французька делікація З вашими друзями на соцмережах, вони будуть вдячні Вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное