Як відчувається мама багатьох дітей?

Життя матері багатьох дітей Вони говорять всім. І часто говорять про образи і несправедливість до таких жінок. Хто говорить про те, що ви не можете мати більше двох дітей?

Щоб судити і обговорити - це просто, але зрозуміти іншу людину, його проблеми, досвід не завжди можливо. Люди різні, і ви не повинні намагатися нав'язувати світогляд або розмежувати людину так само, що він подумає по-різному. Редакція "Сайт" Розповідає історію матері з багатьма дітьми, які втомилися від погладжування з іншими народними пресудами та поділилися враженнями та думками про це.

р.



Я думав, що я думав. Не можна сказати нічого, і привітав їх через кілька хвилин.

Моя мама почала хвилюватися про своє здоров'я: четвертий C-секція серйозно. Я не спробував переконувати своїх батьків, бо в цій ситуації це не про мене – вибір «віддати народження чи ні» не варто, я вірую. Я був щасливий, і мій чоловік підтримав мене: якщо Бог дав, він дасть силу не тільки народитися, але і піднятися.





«Друзі навіть не намагаються приховати жахи на обличчі, привітали їх сухим чином. Навіть друзі за кордоном не відповіли на наш лист. Важко зрозуміти, особливо з 44 років. Моя колега на роботі не соромно обговорювати вагітність за спину. й





Коли я подарував народження, я не відірвав пил від дитини, якось я почав лікувати все спокійніше, крім висихання дітей. Як тільки я почув крісель від дитячої, я відразу зламався з ліжка, а тригодинна ванн стала звичкою.

Я був на строгій дієті через те, що я боївся дитячого коліка, і втратив вагу, нехайно, по 8 фунтів. Я дам тільки чистий білок: м'ясо, яйця, а також крупи і без дріжджів, як макарони. Хоча це не було доказів, я не хочу взяти ризики і бути нервовими. й





Я не збираюся сказати, що я хочу дати народження так багато, спочатку я був дуже стурбований тим, як впоратися з двома. Я не подобаю людину, яка породжує заповнювати недійсним, навпаки. Я роблю з моєю роботою, і я можу піднятися на кар'єрні сходи в пару років.

Звісно, кожен раз я розділив новини з моїми послідовниками Instagram, кожен сказав, що я мав красиву вагітність. Після третьої дитини кілька людей добре виглядають, це правда. Але це була невелика компенсація за те, що я пройшов в цей період. Незважаючи на все, я не шкодую. й





«Аніон, який вважає, що жінки відроджують себе після 40, глибоко помилково. Важкі пологи не в порівнянні з психологічною кризою після пологів.

Сучасні можливості медицини такі, що скоро вся генерація дітей може народжуватися дуже дорослим батькам. Якщо це буде добре для суспільства. Дорослим батькам все частіше відправляється і знову, більш самопізнішим і короткозорим. Більш охороняйте свої нерви, тому вони мають можливість перемішувати психіку своїх пізніх дітей. Я сподіваюся, що це не загрожує мені: моє життя все ще попереду, я маю багато, щоб навчити своїх дітей. й





Психологи кажуть, що 40 років – це період кризи для жінок. Деякі породжують дітей, щоб компенсувати відмову в роботі. одномісні мами Знаходиться комфорт у догляді за дітьми. Але якщо жінка має будь-які плани на нього довга до народження дитини, то це не дитина, але проект.

Всупереч поширеній вірі, мамам з багатьма дітьми стають у віці 20 років за власним бажанням, яскравим прикладом цього є Парвін Сайдов, який також встиг стати королевою. Для сучасної мами є спільна робота і виховання дітей. Немає нічого неможливого, деякі жінки мають достатню кількість енергії і бажання з головою і ще мають хобі.

Розкажіть про життя великої матері до друзів в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное