Рецепт найсмачніших млинців

«Я був вегетаріанський з дитинства, але до недавнього часу мій чоловік не поділився своїм поглядом на цей предмет. Чоловіки мисливці за природою, м'ясо є обов'язковим для них. Звісно, мені важко прийняти це, але кожен має право вибрати, як жити і що їсти, так що я ніколи не намагався перетворити його на віру силою.

Але що був мій сюрприз, коли Коленка урочисто оголошена на вечерю, що тепер він готовий відмовитися від м'яса, якщо я продовжую порадувати його такою смачною їжею!

Я хотів експериментувати на кухні і готувати щось цікаве, тому я провів майже два дні приготування їжі, і результат був гідний. Але не здивовані, більшість часу потрібно витратити лише на очікування і не на самому процесі приготування.





Редакція "Сайт" Я був втілений цим оповіданням, тому ми вирішили попросити наповідника того, що таке дивне блюдо вона варила. Вимкніть це просто. млинціВони харчуються майже щодня в Індії.

Рецепт найсмачніших млинців
  • 60 г горох зла
  • КСНУМКСг довгий рис
  • 280 мл окропу
  • 1 ч.л. турмеричної
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • сіль
  • чилі


Підготовка
  1. Спочатку ретельно промийте рис, залийте його окропом і залиште його на 8 годин. р.



  2. Повторюємо ту ж процедуру горохом.



  3. Коли злаки набрякають, приєднуючи їх в глибоку миску і, додаючи ложку окропу, блендер подрібнювача до однорідної маси схожої на пюре. р.



  4. Тепер додайте ірмерик, перець і засоліть суміш. При бажанні можна додати інші спеції для більш насиченого смаку і аромату. Потім перемішайте всі інгредієнти і дробу 260 мл води.



  5. Залиште суміш настоюватися в теплому місці протягом 24 годин. Коли настає час, змащуємо каструлю рослинною олією, нагріваємо її і, заливаємо порцію тіста, запікаємо млинець на одну хвилину.





Схожі млинці У своїй батьківщині вони називають дозами і споживають замість хліба. Їм можна подавати з соусом або спеціями і навіть їсти на нічого. Прийміть час, щоб здивувати вашу сім'ю цікавими ласощами.





А коли немає часу, ні права крупи під рукою, можна приготувати альтернативу індійським млинцям лише кількома інгредієнтами.

інгредієнти
  • 2 столи води
  • 1,5 ст. борошна
  • 4 ст.л. рослинної олії
  • 2 ст. цукру
  • сіль


Залийте воду в миску, додайте борошно, сіль, цукор, вершкове масло і ретельно перемішайте. Суміш повинна бути однорідною і схожою рідким сметаною. Залиште тісто протягом 5 хвилин, а потім ви можете почати смажені млинці.





Ірина також поділилася життєвою рубкою вирощування бобових проростків, які обов'язково будуть корисні кожному вегетаріанському.

І якщо ви не обмежуєте себе в задоволенні їжі тваринного походження, то обов'язково подивіться на статтю, натиснувши на посилання, яка описує 34 національні страви різних країн, які кожен повинен спробувати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное