Як допомогти дитині вибрати потрібну професію

Коли батьки кладуть всю душу у дитину, вони не можуть турбуватися про те, що їхня дитина стане у дорослому віці, чи вдасться це зробити, чи принаймні годувати себе. Отже, вибір майбутньої професії Для сина або дочки, люблячі мами і дади думають до тих пір, перш ніж закінчити школу.

Тим не менш, часто така перевірка тільки шкідлива. Атемпти дають «праву» освіту і «добру» професію іноді призводять до того, що дитина, згодні з волі своїх батьків, розчаровує своєю роботою, відчуває, що він не на своєму місці, шкодує, що він тільки втратив час.

Тому сьогодні ми поділимося думками кількох батьків, які дають свободу вибору дитини і не хвилюйтеся про свій вибір. Допомогти дитині про якомога більше професій, щоб він вибирав той, що йому найбільше підходить.





Я вірю, що дитина повинна кар'єраЗначення життя – це просто бути щасливим. І можна відчути щастя, якщо ви займаєтеся прибутковими, але нелюблені бізнеси? просить підприємцю Максим Федоров, 40.

«Ми намагаємося дати сина все, що він хоче, але є певні умови. У віці 13 років герман зобов'язаний займатися спортом для підтримки хорошої фізичної форми. Його дані дозволяють йому досягти успіху в баскетболі або плавання, але ми не намагаємось поставити тиск на нього. й





«Коли зацікавився чимось, моя дружина і я запрошую його взяти додаткові курси. Після того, як він зацікавився програмуванням і майже на рік навчався в ІТ Академії. Але потім зацікавився інтересом, і він відмовився від справи. Що відбувається, і ми розуміли. й

«Наскільки школа стурбована, ми погодилися, що не повинні мати ніяких поганих оцінок або коментарів про погану поведінку. В іншому випадку він є безкоштовним, щоб навчатися, оскільки він бачить придатність. У будь-якому випадку, він має знання, необхідні для життя. й





«Увімкнути, якщо герман не йде в університет, ми не будемо перебувати. Я просто подякую йому за збереження мене грошей. Сьогодні вища освіта необхідна тільки для роботи лікаря або інженера. Я дізнався про те, що я дізнався, що мій керівник і веде переговори з людьми. Чи не вистачає на 4 роки навчання.

«Ми не турбуємося про долю дитини. Якщо він обирає улюблений бізнес, який заробляє пені, він просто повинен налаштувати до такого доходу. Не важливо, якщо він астронаут або водій. Важливо, щоб він був щасливим, укладає Максима.





«Світ змінює кожен рік, і діти продовжують навчати ті ж дисципліни в школі, як вони десятиліття тому. Я дивлюся, якщо мій син буде потрібні ці знання. Найкраще, що я можу зробити це навчити дитину будувати відносини з людьми різного віку та соціального статусу, говорить HR-менеджер Світлана Антонян, 42.

«Якщо він може отримати разом з людьми, він знайде своє місце в житті. Я хотів би, щоб мій син працювати в ІТ-сфері, але це тільки моє бажання, але здібності і побажання дитини абсолютно різні.

«Сьогодні він у класі 6. Я використовував піти в арт-школу, але покинувся, потім зацікавився робототехнікою, потім почав знову пофарбувати. У такому юному віці нормально спробувати все в рядку, Світлана впевнена.





Я не можу сказати, що я повністю вирішив на своїй професії. Спочатку я працював в інституті, потім навчався в школі, і тепер я готує театральні постановки, говорить вчитель Ірина Наумова, 40.

«Чому мені головне завдання допомогти мій син знайти професію, яка по-справжньому захопить його. Це чудово, якщо він також генерує дохід. Я покажу йому різні заходи і поясню, які шляхи розвитку існують. Зробіть висновки для себе.





Проблема вибору майбутньої професії Для дитини стоїть перед усіма батьками. І скоро вони хвилюються про якісну кар'єру, простіше буде визначити реальні інтереси і нахили дитини. І даючи йому свободу вибору або наполягати на «необхідному» професії – це робота батьків.

І ви дайте дитині це самостійно. ОбратиЯкщо він хоче підключити своє життя з кіберспортом? Ви хочете вибрати більш «реальну» кар’єру? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное