Інструкція для приготування торта з капустою

Коли я був маленьким, мої батьки і я використовував, щоб приїжджати до моєї бабусі, і вона лікує нас на смачну їжу. млинцій Бабця все ще випікає цей торт періодично, але зараз не тільки для нас, але і для великих порід.

Я нещодавно повернувся з поїздки до Венеції. кепікіЯ зроблю його з сиром і руколою і запікав його на мій бабуся. Вона прокидається захоплено і сказала, що вона була смачною, і тепер вона буде випікати торт тільки з цим рецептом.





У цій випічці ніжний шарований тісто, а також в бабусі, а начинка не може бути передана в слова. Намагатися! Як правило, діти, які не особливо їдають сир з зеленню, їсти не менше 2-3 штук в часі.

Торт використовує капусту каля, яка дуже популярна за кордоном, але в наших широтах він також прекрасно росте. Корисне властивості цієї капусти набагато вище, ніж з білої капусти знайомі нам.

Смачний торт з капустою сьогодні видання "Сайт" Покажіть, як приготувати. манжети, сир і арубу. Це торт, який переможе ваше серце раз і назавжди!





Тест інгредієнти
  • 260г борошна
  • 150г вершкове масло
  • 1 яйце
  • щіпка
  • 2 ст. л.
  • 0,5 ч.л. солі


Наповнення інгредієнтів
  • 400г кале
  • 300г сир
  • 3 яйця
  • 1 жовток
  • 50г твердий сир
  • 100г арубу
  • 80г петрушки
  • 70-80г зелений цибулю
  • 2 ст.л. молока
  • 1 ч.л. морської солі






Підготовка
  1. Спочатку потрібно приготувати капусту каля. Це овоч без так званого кочану і виглядає більш як листя салату. Відрізати грубі ріжучі з листя капусти, а потім відварити їх в окропі, щоб вони стали м'якими. Залийте воду, охолодіть капусту трохи, змочіть паперовим рушником і дрібно наріжте.





  2. Зніміть масло з холодильника, подрібнивши його ножем.



  3. Щоб приготувати тісто в зручному контейнері, змішайте борошно з цукром і сіллю, потім додайте скибочку вершкове масло. Наріжте його ножем, потріть його руками. Додайте яйце, залийте крижану воду і перемішайте тісто руками.



  4. Розділіть тісто на дві нерівномірні частини. Більшість рулону на хлібопекарському папері і розміщують в знімному вигляді так, щоб отримані високі сторони. Відправте його до морозильної камери півгодини. Друга скоринка також розкочується і залишається на борошняній поверхні.



  5. Парслі (можна замінити кріпом) і зеленою цибулею вирізають ножем не дуже дрібно. Сир кислий. Вимити arugula, ви не повинні її зрізати.



  6. Щоб приготувати начинку в глибокій мисці, змішайте петрушки, зелені цибулю і арубу, додайте сир і 3 яйця. Додайте сир і капусту, посоліть його за смаком і перемішайте його все. 123902 Габаритний зображення



  7. Вийняти тісто у вигляді морозильної камери і промийте тісто виделкою в багатьох місцях, викладіть начинку і рівномірно розподіліть її по нижньому шарі тесту виделкою.



  8. Друга частина тесту закриваємо начинку і закріплюємо краю, в центрі пирога робимо невелику поперечну розріз так, щоб надлишок вологи вийшов з тіста під час випічки. Змішайте жовток з молоком, посоліть трохи і змащуйте верхню частину торта з цією сумішшю, щоб отримати красиву апетитну скоринки при випіканні.

    р.



  9. Поставте торт в духовку і запікайте його на 180 градусів за 45 хвилин.



  10. Це, капуста готовий. Бодибилдерши!





Редакційна консультація Також я пропоную вам рецепт приготування торта з капустою. Не прокочуйте тісто і обсмажте начинку! Можна навіть сказати дієтичне блюдо. Ви закінчите перший шматочок, а рука досягає друга.







Кале, або каель, який входить в цей торт, дуже корисний для тіла. У складі цього рослина є повноцінний білок, який поглинається набагато простіше, ніж тварина. Крім того, капуста має незамінні жирні кислоти омега-3, які необхідні для молоді організму.

З калина відноситься до низькокалорійних продуктів, допускається використання під час дієти і для підтримки форми. Обов'язково спробуйте зробити це. манжетиІ ви не пошкодуєте! Торт варений швидко і швидше їсти!

Поділіться рецептом з друзями в соціальних мережах, вони будуть вдячні Вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное