Скільки може мати новонароджений?

Не менш важливо в житті, ніж здоров'я дітей. Але буває, що малюк ще не народився, і вже є труднощі. Проте сучасна медицина надихає віру в кращих у всіх батьків. Нещодавно фахівці У.С. зуміли отримати маленьку дівчину, яка пологівЯк великий апельсин, всього 245 грам.



ДепозитФотогалерея

Дівчина народилася набагато раніше, але батьки і лікарі не дали. Редакція "Сайт" Я покажу вам про цю дивну історію.

Найменша дитина Найменша дитячий садок Народився в грудні минулого року в клініці Сан Дієго, США. Мати дитини 23 тижні вагітна. Жінка повинна мати невідкладну кесарю.

р.

ДепозитФотогалерея

Порода була викликана штучно, тому що лікарі виявили, що через серйозні ускладнення, які відбувалися під час вагітності, плод припинив зростання і набирає вагу. Лікарі кажуть, що новонароджена дівчина була про розмір великого яблука: її вага була приблизно в двічі вага середньої дитини, що народилася в цей час. Дівчина була розміщена в спеціальному інкубаторі.



ДепозитФотогалерея

«Сибе, хто зважився всього 245 грам на пологах, може вважатися найменшою дитиною світу, згідно з офіційним переліком наймолодших дітей ім. Іова». Медична команда Лікарня розпліднила Сибі протягом п'яти місяців. Дівчинка виділяється абсолютно здоровою вагою близько 2,2 кг.



ДепозитФотогалерея

Попередньо лікарі теж змогли доглядати за маленькими новонародженими. Японці змогли звільнити хлопчика, який народився з вагою 268 грам, він був викликаний найменшим народженцем і виживання дитини. Експерти відзначили, що в світі було тільки 23 випадки, коли діти народилися вагою менше 300 грам. Сибі - це найдрібніші виживання новонародженого.



ДепозитФотогалерея

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Після того, як батьки не можуть боятися ускладнень і не припиняються вагітності, якщо є небезпека. Ведення дитини є найкрасивішим періодом в житті жінки, навколо якого є багато міфів і суперечок.

Про те, як не забирати вагу при вагітності.

Ми бажаємо всім дітям міцного здоров’я! Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное