Як маринувати королівські помідори

«Оскаржні дівчата скаржаться на постійні незгоди з матір'ю, але так буває, що я не розумію їх. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Секрет болючий простий - ми об'єднуємо безмежну любов для тієї ж людини і прагнення постійно бачити його щасливою.





Це мій мама-в-одному, який надихає мене на різні гастрономічні експерименти і ділиться найбільш успішними рецептами, для яких я дуже вдячний їй. Минулого року написав незвичайний рецепт маринованих томатів для мене. Мій чоловік любить їх! З кожним роком я перекручую кілька банок більше ... — поділився його сюжетом Марина.





Сьогодні видання. "Сайт" Вона розповідає про те, як підібрати найбільш зимай

Найсмачніші інгредієнти томатів
  • Томати
  • Парасольки Dill
  • 1 зубчик часнику
  • лавровий лист
  • 1/4 солодкий перець
  • 2-3 розетки гвоздик
  • Гороховий перець.
  • перець Чилі (маленький шматок)
  • 1 склянка цукру
  • 1 ст.л. солі
  • 1 ст.л. лимонної кислоти


Підготовка
  1. Вимийте томати і загорніть їх зубочисткою.



  2. Покладіть кропу, гвоздики, лавровий лист, ароматний, солодкий і гарячий перець на нижній частині банки.



  3. Після внесення томатів щільно в банку, залийте їх окропом і дочекайтеся, поки вода охолоне.



  4. Потім зливаємо воду і додаємо подрібнений часник на помідори.



  5. Наприкінці додайте сіль, цукор, лимонну кислоту і знову залийте окропом. Після закрутки баночки, розкачати і оберніть в щільному ковдрі, поки він охолоне.





Це зроблено. Обов'язково спробуйте першу баночку відразу і переконайтеся, що це шляхетично покласти таку смачну страву навіть в комірці!





Вимкнено, мариновані томати без оцту Дуже реальний, до речі, а також зберегти свіжі зелені без консервування і заморожування!

Зберігайте рецепт на сторінці, щоб ви не втратили його.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное