Що пам'ятати про Архангели

Архангели (від грецьких «старих ангелів») – провідники божественних розвідок та євангелістів. Вони приходять до поширення, і кожен з них має помічники, ангели.





Згідно з міфічними традиціями давніх християн, кожен з архангелів нерозривно пов'язаний з однією з з зодіацьких сузір'я. Якщо ви відчуваєте присутність Ангелів і архангелів, вірте в своє існування або ні, вони завжди є, щоб допомогти і відповісти на ваші молитви.

4949977р.



"Сайт" Зодіаку і як привернути велику силу месенджерів Божого в ваше життя.

У православних восьми архангелах венозуються, але в каноністичних книгах Пісня тільки три з них згадуються: Михайло, Габріель і Рафаель.





Згадка архангелів Селфіель, Урель і Єремія можна знайти в неканонічної книзі Езра, а архангелів Барахіль і Єгудил не згадується в Біблії на всіх і відомі тільки від легенди.

  1. Архангел Єгудил
    Переклад з древнього Іврит, ім'я Єгуділя перекладається як «великий Бог», «велич до Бога». Цей архангел правила Марса і належить до архангелів сонця.



    У іконах Єгудил зображений коронкою в одній руці і збиваючим в інших. Золота крона символізує винагороду від Господа за Божевільні справи, а коп – покарання грішників.

    Жув завжди готовий надати консультацію і допомогу в важкому обстановці, до якого він захищає. Це священики і монахи, а також люди, які займаються воістину богопоглинанням - славлення Господнього і святого, створення і відновлення храмів, а також іконопису.

    Народжений під знаком Айрі, Джеуділ допоможе позбутися від лінь, відчайності або ж привітати. На прикладі короткої молитви Архангелу Єгуділу: «Холя Архангел Єгудель, підтвердіть мене за всю роботу і роботу». І молитися Богові за мене, грішник. Амен.

  2. Таурус - Архангел Селфіель
    У сфері впливу архангела Селяфіля (ім'я хіїв перекладається як «променитель Богу») – всі промені люди. Він слухає молитви і дає їм Богові. Він знає, чи є винагорода для кожного, хто відмовляє молитву, або чи не закінчуються випробування для людини.



    Архангел Селфіель зображений на іконках з його обличчям, що оточує вниз і своїми руками молитвно складений на грудях, як відбувається в молитвій особі. Селфіель допомагає всім, хто нещодавно встановив стопу на шляху віри. Крім того, за допомогою Салафілу можна направляти рідними і близькими до істинного шляху. Салафіл також молитвається при зацікавленні віри і молитви починає гасити.

    Свята Архангел Салафіель, здивує мене день і ніч до хвилі Божої. І молитися Богові за мене, грішник. Амен.

  3. Близнюки - Архангел Рафаель
    Архангел Східного Рафаель, який регламентує елемент повітря, зазвичай зображений на флозерних робах золотого жовтого і з рибою в руках, що є довідником до книги Tobit.



    Назва Рафаель в івриті означає «допомога, загоєння Бога, загоєння Бога». Рафаель зараховуються з можливістю загоєння і знімати будь-який біль.

    Православний і католицький архангел Він вважається покровником мандрівників і ліктів, помічником хворого і страждання.

    Під знаком Близнюки, Рафаель часто дає унікальні цілющі здібності. Вони накопичують багато енергії, але вони не завжди діляться з іншими.

  4. Рак - Архангел Габріель
    Принцеса Заходу, який регламентує елемент води, зазвичай зображений в блакитному кольорі. За традицією, Габріель вважається Анжелем Анненціації. Його ім'я буквально означає «Для моєї сили».



    Габріель приносить новини про народження Христа до Пресвятої Богородиці, починаючи з безсмертного привітання: «Я спалю тебе, Марія, сповнена витонченості...» На іконах видно стрижень, гілки або лілія.

    Архангел Гавриїл дав чутливість до раку і компасіон. Вони молитви за поняття дітей з безпліддям і за допомогу в прийнятті, майбутнім мамам і батькам звертаються з молитвою за безпечний курс вагітності.

  5. Лев Архангел Михаїл
    У Писанні архангел Михаїл («Що таке Бог» в івриті) називають князь і зображений як головний борець проти девілі і всієї без законності серед людей. Його церковне ім’я є архістратигом, тобто старшим воїном, лідером.



    Голова Небесних хости контролює елемент вогню і асоціюється з Південь. Головний колір Михайла червоний. Він, як правило, зображений озброєним, тримаючи в'ялений меч або щуку.

    Архангел Михаїл побудує Леви в пошуках прихованих знань і життєвого призначення. Щоденна молитва Архангела Михаїла є дуже міцним захистом від злоу очей, злоякісних і будь-якого нещастя.

  6. Вірго - Архангел Рафаель
    Рафаель Відхилити аналітичний аналіз. У цьому випадку «Зцілення жоду» Рафаель необхідний швидше за їх причиною, яка дуже втомилася від вічного прагнення до ідеального.


  7. Лібра - Архангел Урель
    Архангел Урель, або Урель, контролює елемент Землі і пов'язаний з Північним. Згідно з іконописними канонами, він зображений мечем в правій руці і язиками божественного полум'я зліва. Р



    Назва архангела перекладається як “Год світла” або “Год світло”. Уріел освітлює людей, даючи їм розуміння. Він покликаний покровителя студентів та студентів шкіл. Як захисник Лібра, він дає їм дипломатію і терпіння.

  8. Архангел Варагілля
    Ім'я Варахіл ("Невідома Господь") не знайдено в Біблії. Цей архангел був відомий завдяки апокрифальним джерелам Еноха та записам католицького мона Амадеуса Португалії. р.



    З XV ст. почав шанувати католики, а через два століття Дмитро Ростовський переніс його на православну «Життя Святих». Кольори цієї архангелу – фіолетові, фіолетові, фіолетові та сині.

    Барахіл – ангел благословення Господнього, через які надсилаються благословення. Зображений білими трояндами як ознака блаженства в Небесному царстві.

    Він не тільки благословить, але й винагороджує віруючих Боже. Якщо ви думаєте, що ви не отримали того, що ви заслуговували, поверніть до архангела в молитві, приверніть увагу.

  9. Сагіттарій - Архангел Єреміль
    Назва Єремії перекладається як «визволення Богу» або «висота Божої». За легендою, архангел Він допомагає повернути людей до Бога, провідною армією ангелів епохи пентенсії. На іконах він зазвичай зображений масштабами, на яких він зважує душі людей.



    Єремія може допомогти в будь-якій ситуації, яка стосується пенсії. Він може врятувати душу від перевалу п'яти. Енох називає Єремію керівництво душі правого в рай, так що ви можете молитися архангелу для ваших покійних родичів.

  10. Capricorn - Архангел Єгудил
    Жудил може бути достатньо для двох. Тому не дивно, що він є покровом капріролів, для яких тверда робота є нормою існування.


  11. Акваріус Архангел Михайло
    Якщо Леви дали рушійну силу Архангела Михайла, то Акваріус був творчим. На відміну від Лева, вони точно знають, що робити і чому. Але з активними діями вони ще виникають проблеми.


  12. Риби - Архангел Селфіель
    Архангел Селфіель заохочує саморозвитку та духовне зростання Риб. Якщо Таврій залишив більш матеріальну частину своєї енергії, то Риби отримали духовну частину. Але ніхто не знає, як висловлювати свої емоції так вміло і барвисто як Риби.




Якщо православний віритель хоче просити про захист і допомогу від архангелів, то він повинен сказати спеціальні молитви, які можна знайти в святих книгах. Це одна з молитви, які слід сказати вранці і в приході сну.

Михаїл О. Архангела, милосердя на нас грішники потребують вашої допомоги, врятувати нас раби Божого з усіх видимих і невидимих злах, доставити нас від терору смерті і від спокуси диявола, і допомогти нам стояти перед нашим Богом без сором'язливості в годину Його страшний і правий суд.

Великий Михаїл Архистратиг, нехтуйте нас, раби грішників, молитися з вами і іншими архангелами за вашу допомогу і поступку зараз і в майбутньому. Допомогти нам з вами славити Отця і Сина і Святого Духа назавжди. Амен.

6 червня 2019 року православні віруючі святкують велике свято – Вознесіння Господнього. Це один з найважливіших церковних свят. Редакція "Сайт" Повідомляємо, що молитви говорять на день Вознесіння.

Протягом століть люди вважали, що архангел Михаїл захистить і захистить, бо він є втіленням абсолютно хорошого. Дізнайтеся про заборони на День Михайліва, традиції та історія цього свята.

У цьому році багато важливі церковні свята. Для того, щоб не було ніяких з них, скористайтеся найбільш детальним православним календарем на 2019 рік.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное