Що робити з давньою домашньою куркою м'яса

домашня курка Завжди міцніше, ніж магазин. Особливо якщо мова йде про кладку курки або старої птиці, яка більше 1 року.

Ми живемо в селі. Про два місяці тому вона порізала курчат, вони сто років на обід, і вона приніс мені п'ять грандіозних, упакувавши мій холодильник. Я двосно запекла одну в духовці, і це каучук, забрав її до села, давав її собаку. Я не знаю, як правильно його приготувати.

Якщо ви знаєте деякі трюки, навіть птиця Він плавно розтопиться в роті!





Як приготувати курку в домашніх умовах сьогодні "Сайт" Він розповість про те, що робити з м'ясом. птицяТак що стає м'яким, ніжним і соковитим. Поради від досвідчених господині!





З правим підходом з неї виходить багато курки. лаціна: бульйон з локшиною, холодом, супом ... Стару внутрішню курку можна відварити в соляній воді протягом 1,5 годин, а потім запікати або викопувати.

Дуже смачна внутрішня курка тушкована або запечена в рукаві. Якщо він попередньо маринований, то м'ясо виходить дивним, дуже ніжним, вигідно відрізняється своїм смаком від магазину бройлера.





Я рекомендую вам знайти відмінний спосіб, як ви можете. випічка вгору рукава.

інгредієнти
  • курка
  • 3 зубчики часнику
  • 1 ч.л. курячих товарів
  • 1 ч.л. меду
  • 0,5 ч.л. солі






Підготовка
  1. Вимийте курку, висушіть рушником, добре потріть сіллю і спеціями для курки всередину і з неї.



  2. Подрібніть часник з дрібною терткою. Натріть курку всередину і зовні часником.



  3. Візьміть мед. Ніжний шар, але ретельно втирати курку. Завдяки меду, м'яка іржавая скоринка утворюється на конях під час випічки.



  4. Так що в процесі приготування краї крильця і ніг курки не горять, загортають їх невеликими шматочками фольги, блискучою стороною зовні. Р



  5. Поставте курку в рукав, в'яжіть її по обидва боки, залишаючи не менше 5 сантиметрів по обидва боки. П'яти рукава з голкою, щоб він не лопався. Я зазвичай робимо не більше 10 отворів.



  6. Засолити курку, покласти її в холодильник не менше 5 годин, і бажано вночі. Випікати мариновані курки в попередньо розігріті до 180 градусів духовки за 2 години.



  7. Це, запечена. Кошик готовий. Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися, як приготувати тверду курку в сковороді або сковороді так, щоб вона вийшла дійсно соковитою. Готуємо курку не потрібно в воді, але ... в соку цибулі! Потрібні знати рецепт, який стане вашим підписом.



р.



Я завжди роблю цей рецепт. Будинок їсть один раз, наступного дня не залишається!

Тепер ви знаєте, що ви можете зробити з старою куркою. Поділіться цими цінними рубатими життя з друзями в соцмережах, вони обов'язково будуть вдячні Вам за цю корисну інформацію!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное