Інструкція для приготування сирного торта з ягодами

Початок літа - це час пирогів! Вся сім'я просто люблю ягоди - особливо полуниця поєднується з м'яким тісто і ніжним сиром начинкою. Тож я був неймовірно щасливим, коли я бачив у старій книжці моєї матері «Плізан Ацетит» (1974 р., до речі). млинці полуниця.

Для приготування я вибираємо невеликі і не дуже дозрівають ягоди полуниці, потім беремо сир і інгредієнти для тіста, а через годину я насолоджуюсь ароматом. Кошикй

Ми навіть мали чайну вечірку з цим тортом останні вихідні. Ми сілимо в тіні, в саду, розмовляли багато і зі смаком тістечка, і діти кинуть крихти до мурах.

34012818



Пиріг з сиром і полуницею Сьогодні редакція "Сайт" Як зробити дивовижний млинцій Це обов'язково буде одним з ваших улюблених рецептів!





Тест інгредієнти
  • 100г вершкове масло
  • 70г цукру
  • 1 яйце
  • 10г ванільний цукор
  • 200г борошна
  • 1 ч.л. розпушувача


Наповнення інгредієнтів
  • 3 ст. л. лимонного соку
  • 200г сметана
  • 4 яйця
  • 10г ванільний цукор
  • 40г крохмаль
  • 100г цукру
  • 500г сир
  • 150г полуниці






Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте розм'якшене масло, цукор, ванільний цукор, розпушувач і яйце.



  2. Запитайте на борошно і замішайте тісто.



  3. Пофарбувати форму випічки маслом. На краях і дно форми розподіліть тісто рівномірно. Надішліть форму з тестом на холодильник на 15-20 хвилин.



  4. Щоб приготувати начинку в глибокій мисці, змішайте яйця з цукром, ванільним цукром і сметаною. ретельно перемішати.



  5. Додайте крохмаль, лимонний сік і сир. Сир можна використовувати будь-яким, як вдома, так і в магазині. Збийте всі інгредієнти блендером до однорідного стану.



  6. Видаліть з холодильника форму з замороженою основою і залийте на неї сирну начинку.



  7. Вимити і порубати полуницю, а потім прикрасити торт з ним. Поставте форму пирога в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки і запікайте 40-45 хвилин до готовності.



  8. Це, млинці А полуниця готова. Бодибилдерши!





Редакційна консультація Я також запропоную вам дізнатися, як зробити полуничний пиріг. Цей пиріг буде неймовірно щасливий втомлений домогосподарки, які хочуть поперчити їх додому смачними випічками, а міцність і час для цього після роботи не залишається. Торт готують дуже швидко і просто, поки виявиться, щоб бути бездоганним!







Скільки я люблю цей літній ласощі з ніжною запеченою начинкою і свіжою полуницею! Торт готують трохи більше половини години, але про нього просто неможливо забувати.

До речі, якщо ви хочете, ви можете приготувати таку пасту з будь-якими доступними ягодами. Можливо, я спробую зробити такий сирний торт з вишнею або вишнею у вихідні дні, я думаю, що це не менш смачний.

А у вас є улюблений. пердят? Я хотів би поділитися з вами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное