Давня Троїцька заборона

На пустелі не можна ходити окремо в природі і плавати. Будь-яке тіло води - це зона, тому наші предки вірили! Сьогодні ми будемо говорити про найбільш старовинні заборони на Трійці, а також намагаємось вглибитися в суть найбільшого церковного свята.

Дуже скоро буде прекрасний християн. Свята Трійця, яка в 2020 році падає на 7 червня Це 50-й день після Великодня, падаючи, як і в інші роки, в неділю. Трійка також називається Pentecost.

Я дуже люблю цей яскравий і радісний літній відпочинок, і я завжди дивлюсь на нього з особливим трепідуванням. Я люблю цей день для особливої атмосфери, для відмінного сервісу в церкві, для краси, коли православні церкви прикрашені зеленню (свіжньо ріжуча трава зазвичай розміщується на підлозі, ікони прикрашають квіти і молоді гілки дерев), а для гармонійного стану, що я відчуваю на Трійці.





Проте, Троїцька невтомна кількість традицій, обрядів і вірувань, які іноді складно зрозуміти і зрозуміти, що правда і що не є. Я звернувся до мого друга Анна.

Ані чоловік є батьком Алексей, чиї послуги моя сім'я любить відвідувати, і Сама - дуже яскрава і красива людина. Вона з радістю розповіла мені, Як відсвяткувати День Святої Трійціі що не варто робити в цей день.





Згідно з Євангелієм, на 50-му день після воскресіння Ісуса Христа, Святий Дух набув на апостолах, які зібрали разом з матір'ю Божої молитви в будинку на горі Зіон. Цей феномен мав поява язиків полум'я, охоплених апостолами, але вони не горять, але давали радість і мир.

Попри те, що вони розповіли про кожну можливу мову, щоб принести Слово Божої маси. Після чого апости закріпили майже три тисячі осіб, що означає, що розпочато процес. Натурй

Свята Трійця: Бог Отець, Бог Син і Бог Святий Дух. Церковна література говорить про те, що ввечері до Трійці святий Дух набуває землі. Він зачаровує і благословляє все навколо, заповнює душу людини з добротою, любов'ю, вірою, терпінням.

р.



ДепозитФотозаписи та банки на Трійці
  1. Основна заборона на Трійку пов'язана з землею: ні в якому разі не можна виконувати будь-яку землеробство: коп, коп, жовч, борона, палички, коров'яні трави і навіть рослинні рослини!



    ДепозитФотогалерея
  2. У цей день, а також на всіх інших православних святах неможливо зшити, мити, почистити.

    ДепозитФотогалерея

  3. Дерева необхідно обробити акуратно в цей день. Молоді зелені берези, золи, верби - вони часто використовуються в обрядах Трійці. На Трійці ви не можете вирізати і пиляти дерева, розбити біти, подрібнити дерево, зазвичай березові гілки заготовляють день до свята. Як пояснити це бажання давніх віруючих оформлення храму? Можливо, гілки берез та інші дерева нагадують глибокі вірмени дубового дерева Мамра, де було дубове дерево, під яким Господь у вигляді трьох ангелів Святої Трійці з'явився до Абрама. Це дубове дерево з'являється на Троїцьких іконах.

    Ще одна версія. Гілки можуть символізувати квітучий Mount Sinai, де Господь дав Мойсе 10 команд. Бажання відтворити атмосферу цих яскравих моментів для кожного вірителя.

    р.



  4. На Трійці не можна ходити на весілля, а сватінг, навпаки, заохочується - це вважається хорошим оменем, спільне життя буде довго і щасливим.

    ДепозитФотогалерея

  5. Я також хочу розповісти про віру. Я погоджуюсь. народна традиція, на Трійці Не рекомендується плавати в воді. У давні часи це було пояснено тим, що в цей період «прогулянка по руслі», що може перетягнути людину до свого царства. Люди на святі, що закріплюються з купання і в будинку – намагалися не підходити до води, навіть просто мити. Заборона на миття і купання в давнину також пов'язана з тим, що раніше люди необхідні для того, щоб зробити багато фізичних зусиль для того, щоб виконати розведення (наприклад, розтопити ванну). І працювати фізично на дні Великих свят Церква забороняє!



    ДепозитФотогалерея

    Однак церковні міністри стверджують, що не існує причин, щоб не дозволити плавання на Трійці. Просто не замінюйте поїздку до церкви і молитви з пляжним святом, який неодмінно стане гріхом.



    ДепозитФотогалерея

  6. На Трійці прийнято побажати сім'ї та сім'ї благополуччя. У день перед святом, на батьківській суботу, пам'ятають мертві родичі. Необхідно відвідати пам'ятки поховання, очищати їх.

    ДепозитФотогалерея

  7. І найголовніше, в цей день не можна зберігати негативні думки і побажати погано. Для того, щоб подолати їх і залишити в минулому.



    ДепозитФотогалерея


З давніх часів на цей день вперше після Великодня молитва читає до Царя Небес. За словами духовенства, з сьогоднішнього ранку та вечірні молитви починаються з читання Три-Саїнта. На додаток молитви Святої Трійці та молитви Господнього читайте.

Не забудьте промити.

«Святий Бог, Святий Сильний, Святий Немовірний, милосердя.» (Оформити 3 рази.)

«Хойли Трійці, милосердя на нас, Господь, очищаємо наших гріхів, Господи, пробачимо наші нерівності. «Привіт, візьміть і зцікавте наші невідповідності заради своєї праці. й





ДепозитФотогалерея

священики також говорять, що Не допускається Трійця. Про те, що нібито не слід робити на Трійці (поклоніння, що йде в ліс і в поле, робота).

По-перше, в цей день необхідно. Христина До храму, промені, прийміть причастість, намагайтеся бути доброю і уважною до коханих, проведіть вільний час з ними.

Розкажіть про цю статтю друзям і знайомим в соцмережах. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное