Чи потрібно давати нижню полку на поїзді до літніх людей?

Подорож на поїзді - це дешево, швидко і зручно. Не кожен місто має аеропорт, але залізничні станції знаходяться навіть в селах. А станції розташовані лише в центрі населених пунктів, звідки легко дістатися до будь-якого кінцевого пункту.

І як не пам'ятати неординарний потяг романтики, коли, sipping простий чай в картці відпочинку і закуска на вафлі, знайомих з дитинства, ви подивитеся вікно, де мальовничі краєвиди...

Але навіть у безпечному транспорті ви можете зіткнутися з проблемами, які, хоча б не життя, але можуть добре турбувати спокій на кілька годин, зіпсувавши приємну подорож. І сьогодні видання. "Сайт" Він розповідає історію поїздки, яку ми знайшли цікаво.





Ми збираємося з нашою молодшою сестрою в море, лікуючи, як після цього нестерпним фаршом ми поринемо в прохолодну воду. Ми кладемо кожну по своїй полиці - спеціально попередньо заброньовані нижні сидіння, щоб піти поруч і не турбувати всіх. Попереднє 10 годин їзди.





«Завдяки ідилл зламаний появою груди онука, яка з щасливою екскавацією: «Дуже, тут ми, і дівчина дасть мені полку,» бризки безпосередньо на нозі. Квиток з старої леді, звичайно, до верхньої полиці, але вона не збирається туди піднятися.

Я вдячний за дівчину, але я не хочу, щоб дати своє місце. Я купив квитки 45 днів до поїздки, щоб піти на канікули з прийнятним комфортом, не радувати цей жарозний бабуся.





«Чому я не маю ідеї, як ця стара леді прийде до верхньої полиці, це те, що моє занепокоєння? Чому вона не була або її сім'я турбує про комфорт, коли вони придбали квиток? І якщо вони не подбали, які питання я маю?

Зловживання літніх людей. табір Я був зміщений і раптом назвав керівництво. Повинен сперечатися, вимагаючи, що вона, в її віці, подаруйте сидінням вниз. Людина думав про те, що я просто віддаю і перемістити сходи. Дійсно?





«Це було необхідно консультувати диригента, щоб упорядкувати себе кричу бабуся, якщо він запропонував таку річ звичайним пасажирам. На щастя, голова поїзда прибув, який взяв на себе бабуся десь на сусідній машині.

Коли все заспокійливе, сестра сумно підвели підсумки: «Ви тонкі, ви знаєте, як заспівати, тому ви будете їздити на нижніх полицях». І вони віддали мене. Так ви повинні навчатися включати невелику башність, щоб захистити себе від інших несудимих людей. Як ще? Чому я можу дати зворотній зв'язок?





Часто виникають такі суперечливі ситуації в побутових відділеннях і картах. Подорожі на поїзді Вони часто забувають про комфорт інших пасажирів і думають тільки про себе. Одна вимога прав і приклеює друкований квиток в носі, в той час як інші дзвінки за моральність і вимагає, що виняток буде зроблено для нього. Але хто правий?





Це одна річ, коли ви, з доброти серця, погоджуєтесь подарувати місце людині, і зовсім інший, коли він затребуваний у формі ультиму. Нерідко вимикаючі люди самі купують дешеві квитки в верхні полки, потім змінюють в машині. Дійсно, хто виступає за совість, і хтось звертається до слави інших, віривши, що він кине все.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное