Меню дієти Тетяни Устинова

«Тільки доброго народу» відомий письменник Тетяна Устинова не погоджується з цією заявою. Вона колись зважена 189 кілограмів. Ось близько 90 років. Відмінність близько 100.

Тетяна вирішила схуднути через проблеми здоров’я. Хтось приймає свою зайву вагу з естетичної точки зору, але ніхто не може його виправдати з фізіологічної точки зору. Завжди негативно впливає на життя тіла.

Усвідомлюючи, що здорові жарти погані, Тетяна почала лікування. Передумовою відновлення міцності стала стабілізація ваги. Потрібно дати Устинова кредит, вона підійшов до процесу падіння додаткових фунтів, відповідно.





Тетяна Устинова – 2019 Устинова втратила вагу протягом тривалого часу, кидаючи стороні всі сорти дієти, але ефективно, добре розуміння, що дієта дає тільки короткостроковий результат.

Після будь-якої дієти, вага повертається, тому що людина повертається на старі звички харчування. Тому, щоб стабілізувати вагу, перш за все, потрібно змінити звички і назавжди.

Р



Про «зламки», «зламки», сниться про гамбургер і фрі, зовсім нічого не сказати. Я не голодую або голодую. Знизився обсяг їжі – дуже, дуже істотно! Але вони усаджувалися дуже повільно. Не було такої речі, що вчора я використовую фунт смаженого барбекю, і з сьогоднішнього дня я почав з'їсти п'ятдесят грам парної палички. Моя вага не була в будь-якому місці, якщо вона не була для медичних стратегій, Устинова говорить.





«Об’єми були зменшені, як це. Я їсть тарілку супу сьогодні. І завтра я їсть чашу супу, але це вже одна ложка менше. По-справжньому, це не жарт. Так я їсть цю пластину протягом місяця без однієї ложки. Наступного місяця, я все одно їсти ту ж тарілку без однієї ще ложки. І так далі. Не поспішайте. Це не "забути тонкими для пляжного сезону!" Тепер я використовую чашу супу - Я використовую для неї. дієта - це гарне харчування.





Правила здорового харчування
  1. Зменшити розміри порції. Не потрібно розтягнути живіт. Дозволяти його не більше літра.
  2. Не приймати тривалі перерви між стравами. 3-4 години - оптимальний час.
  3. Не їсти відразу перед сном. Ви можете пити склянку теплого молока або кефіру.
  4. Не смажена їжа так що вона не виробляє карциногенів. Краще викласти, запікати його рукавом, гриль його.



  5. Щоб відмовитися від солодких тістечок і всіляких пряників і шоколадних цукерок, вони піднімуть глікемічний індекс. Є більш корисні замінники для цих продуктів: мед, сушені фрукти цукерки в магазинах, фрукти.
  6. М'ясо і риба для вибору низькожирних сортів. Тваринний жир поступово насичує підшлункової залози і печінку.
  7. Замініть соуси спеціями.
  8. Щодня включають в меню різноманітні овочі.
  9. Додати в раціон різні рослинні олії і горіхи, якщо вони не були.
  10. Пити 1,5 л води в день між їжею. Це досить простий: 2 склянки вранці і протягом всього дня переносять літрову пластикову пляшку, порожняючи її.






Спорт без перешкод. Але Тетяна Устинова без нього. «Я думаю, що ми повинні жити щасливо, якщо це можливо. Поїдьте в тушку в с., ловіть перч в річці, перейдіть на гриби, потійте ванну, і тут буде свято! І вухо, і обсмаження, і пара, і, звичайно, стрибати з мостів! Іноді я люблю їздити на велосипеді в котеджі. Зима до вечору та гарного вітера холодна. Черепашки жорсткості, лобові перерви, собаки весело бігти - це щастя. Ми будемо раді вітати Вас на нашому сайті!





Устінова шукає здоров’я, не тонкість. Вона вважає, що вона не потребує тонкості, бо вона не модель, але письменник. Скільки чудових книг були створені її: «Для несподіваного», «Селі з долею», «Святий атракціон», «Хост Канта», «Зірки і Фокси». Ми рекомендуємо вам читати щось з цього списку. Книги Устинова Вони популярні.





Детальніше про те, як налаштувати раціон, читайте в наших попередніх статтях. Дотримуйтесь посилань.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное