Чому ви не повинні турбуватися про здоров'я

Неймовірно, що багато медичних студентів мріяли про професію судового експерта. Що можна сказати про людей, які далеко від медицини, які знають про таких професіоналів, а саме, з різних оповідань і ведмедиків.

Тим часом фахівець, основним завданням якого є встановлення причин виходу людини з життя, може розповісти багато цікавих речей. Наприклад, про те, як, за рахунок своєї гідності або ігнорування, вони не отримують на столі.

І сьогодні видання. "Сайт" розповість про Олексій Купюшин, судовий експерт з 30-річним досвідом, з яких 20 років проводилися у старшому пості. Ми обрали найбільш корисну частину своєї історії.





Мій вибір професії здається дивним для багатьох, але це абсолютно в марно. Вибираючи роботу, я керував перш за все за інтересами досліджень. Хтось бачить тільки зовнішній вигляд людини, і я завжди зацікавився поглядом всередині. Нерідко тільки ви розумієте, чому помер людина, говорить про лікаря.





«Я не зможу працювати хірургом, заважати роботу живого організму і працювати на людей. Моя максимальна - постріл. І я люблю його.

Важко знайти медсестри, хоча у них є хороша зарплата. Весь місяць шукав, поки моя дружина (також мій співробітник) поспілкуватися з водієм таксі. На жаль, вона була настільки захопленою про роботу, що він вирішив спробувати, благословення освіти на замовлення не потрібно. Продовжуємо працювати над нами. й





«Я вважаю, що діти не навчаються базового здоров’я у школі та вдома. До 15-20 років життя людина повинна думати про те, коли він здоровий, і коли він хворий і необхідний. поспішаєй Повернувшись назад і сподіваючись, що все буде проходити по собі, це найпростіший спосіб переїхати в наступний світ, експерт засвоюється.





Хто у своїй молоді вимірює артеріальний тиск? Тільки фольги не вимірюють. Голова болить - людина буде їсти стовп і піти на. Або можливо, вона не п'є, вона буде. Протягом декількох років стінки артерій втратить пружність, а при наступному натисканні відбудеться розрив. Геморажу в мозку - і немає людини.

Був випадок, коли дівчина на ногах страждала ARVI. Здавалося б, відновили тільки короткість дихання і невелике поколювання в області грудей. Не звертайтесь до цього. Після 2 тижнів серце припинило. Виявилося, що на тлі респіраторної вірусної інфекції розвивається міокардит - запалення м'яза серця. й

Габаритний зображення



«Люди не мають ніякої небезпеки. Наприклад, у вогонь людина починає зберігати документи, цінні папки і втратити дорогоцінні секунди. На даний момент достатньо, щоб отримати опіку. При цьому людина дихає вуглекислий оксид. Іноді візьміть пара подих і втратити свідомість, а тільки потім обгорніть.

Драйвери є окремою темою. З якоїсь причини в машині людина вважає, що металевий каркас автомобіля врятує його. Коли ви залите, щоб закріпити ремінь і натиснути на газовий педаль, це більш корисно, щоб подумати, що у вас є картонний корпус, оскільки на вплив він деформує як коробка цукерок. На швидкості 40 км / год заявлено життя.

І коли боїться, хто думає, що навіть його невеликий удар може спровокувати крововилив і набряк. Ні. Якщо всі думки, вони не будуть. Знаходилося б, а інші залишились безкоштовно. приправай





Експерт вважає, що в наш час не знаю основних речей здоров'яЦі навички можуть врятувати життя не тільки для себе, але і для тих, близьких до нас, і тих, хто навколо нас. Таким чином, використовувати Інтернет не тільки для пошуку улюблених телевізійних шоу і перегляду свіжих мелісів, але і для отримання дійсно корисної інформації.

Ми вже сказали вам, які поради, щоб зберегти здоров'я не тільки в молоді, але і в старій вікі. А також дав рекомендації парамедика, які допоможуть надати першу допомогу в надзвичайних умовах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное