Які трави не можна переносити в будинок

У 2020 році Свята Трійця День осінь 7 червня Яна Трійка До будинку приносять чистоти і готують різні страви, а також прикрасить корпус зі свіжими гілочками рослин і ароматними травами. Це пов'язано з язичним святом Зелене Різдво, з яким християнські переконання тісно переплітаються. Вважають, що в цей день настає літо і все навколо зелене в повній силі.

Згідно з народною традицією, вона на замовлення збирати і освячує траву і букети диких квітів в храмі, а потім покласти їх в будинок біля ікон. Вони звикли вірити, що Троїцький освячений трави Вони захищають будинок від вогню, не дозволяють стартувати в будинку злих духів.

Трави, зібрані на Трійці, можуть бути використані для позбавлення від різних проблем. Потужність цілющих рослин в ці дні підвищує і набуває спеціальних властивостей.





Я вирішив собі, що в цьому році я доведе до церкви не важку траву, але гарний букет, який хочу зробити своїми руками. «Якщо хтось хворий, то вони обробляють ці трави!» Він додав, що не всі рослини підходять для цього. Деякі, ще більше, категорично не можна перевозити в будинок.

Сьогодні видання. "Сайт" Я покажу вам, шановний читач, які трави можна і не можна. Збірй





Які трави можна входити в Троїцький букет з освячення
  1. Тім (тім)
    Ця рослина дає людям силу і мир розуму. У старі дні чебрець був висушений і кладемо в подушки - для звукового сну. Жінки пришивають висушеним чебрецьом і давали чоловікові: вважається, що він заспокоює насильницький темп.



  2. повітряний
    Всі народи поваги і честь повітря. Це один з найпопулярніших рослин Тибетану, китайської, індійської, російської медицини. У китайських лікувальних ласощах писали: «Хі родом смаки горіння, дія тепла, потепління, сильно впливає на травний тракт, надає людині силу на ніч і відпочинок протягом дня». На підлозі в усіх кімнатах розкидані стебла зефіру. До будинку приваблює хороші духи, очищає будинок і зміцнює здоров'я мешканців, приносить удачу, багатство, психічний баланс і надійно захищає від неприємностей.





  3. Піськи
    Пигма вважається герб-амулетом. Наші предки вважали, що якщо ви зносите його листя, ви не будете боятися будь-яких любовних заклин і злий очей.



  4. Василь
    Найлегше купити букет з волоських квітів для Трійці. Час сезону Не тільки буде такий букет виглядає дуже красиво в будинку, але він також працює як талісман. Зламати все зло. І молоді і одиночні дівчата, так як зазвичай потрібні волоські квіти, щоб нести завжди з вами, щоб, нарешті, познайомитися з вашими брифами.





  5. М'ята і мелісса
    Добре пахне, а потім можна зробити чай. Дуже зручна трава, щоб піти з нею до Троїцької церкви. А запах м'яти і меліси відлякується від злих духів і злих духів. Чай на основі цих трав заспокоює нервову систему і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.

    529980



  6. Любитель
    Любитель пришивав з задньої сторони в п'яти весільних суконь (так що дружина пристрасно любила свою другу половинку) і зношений як талісман від будь-якого роду змія і псування. Ця рослина традиційно вважається талісманом любові, жіночою травою. Напої і чай з мастильного матеріалу є відмінним очищувачем. Свіжі листя можуть зняти головний біль, застосувавши злегка потертий лист до чола.





  7. Рослин
    Дихати сухого черв'яного дерева радять об'єднати житло перед будиночком, а потім прикріпити пучок з трави над передніми дверима так, щоб будинок не збирався і нечисті сили. І мандрівник, який приховує лист глистів в його взутті, не знає втоми. Якщо ви подивитеся по пучку гидрону на полум’я вогнепальної муфти на честь літньої солісти, то весь рік стане гарним баченням.





Однак, за відсутності обставин не варто Букети Синя голова плоска (це також синя чорниця, синя трійця), трійця і villi! Люди також вірять, що рослини з гілочками - до сварки в сім'ї. Кріплення рослин і гілок, які вилетять до небесного будинку, а ягоди шипшини до довгих недуг.

«Бурдокс, всі види бур’янів і висушених гілок не працюватимуть!» Також не потрібно відірвати рослини біля дороги або біля кладовища або церкви.





Редакційна колегія «Трійка» завжди була однією з улюблених свят, починаючи з самого початку. Я завжди шукав в цей день і постійно попросив мого бабуся, якщо 50 днів пройшли з Великодня. Це свято завжди наповнений радістю і давав тепло.

Я пропоную вам знати, що молитви говорять на Трійці. Ви можете вибрати будь-який або прочитати все, ви можете перейти до церкви або молитися в домашніх умовах перед іконою Трійці. Що це не місце, але ваші думки, коли ви сказали молитву.



р.



Моя бабуся навіть має свою традицію: вона і її друг, яка була в пенсії протягом 5 років, збираємо день до свята в одному з них в домашніх умовах і в'яжемо букети на Трійці. У храмі на третій рік продається їх в'їзд.

Покажіть нам у коментарях, якщо ви купуєте готовий трині Або ви підберіть трави самостійно.

Чи подобається вам статтю? Поділіться своїми друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное