Історія Анни Молодцова

Сьогодні цукровий діабет називають «неінфекційною епідемією XXI століття». За офіційними даними 425 млн. осіб у світі діабетй З цих людей більше 1 млн дітей і підлітків до 18 років, які страждають цукровим діабетом типу I. Діабет - це захворювання, яке чули про всіх, але мало хто повністю розуміє свою серйозність. Прийняття для тих, хто живе з ним і його родиною.

р.



Останнім часом ми побували історію прекрасної та мужної жінки Ганни Молодіцової, яка живе з цукровим діабетом протягом 33 років. Вона зробила свій міні-проект, в якому вона розповіла про своє життя з хворобою і всі труднощі вона стикається щодня. Чудові фото проекту – Ольга Іванченко.





Сьогодні "Сайт" Я хочу поділитися з вами сюжетом і фотографіями цієї жінки, які нас застрягають до сердечника.

Анна – молода, красива і енергійна жінка. вона не сидить, вона завжди робить щось. Вона має власний затишний подарунковий магазин, де ви можете знайти милі та необхідні речі для дому. вона не потребує життєздатності, вона не просить допомогти, вона просто хоче розповісти її історію і дати її йти в світ. І це саме те, що її проект є.





Анна починає говорити: "Ми 33 роки сьогодні. Ми разом 33 роки. Цукровий діабет 1 типу. Я написав довгий час, і перед написанням і думав про цей текст. Я думав про одного факту іншому, від однієї емоції до іншого. Там був сором'язливий, гнів, втоми, гордість і вдячність. Це історія про частину життя, яка диктує все в житті. І з яких більшість ви не знаєте.





Довгий час жінка не рекламувала свою проблему, тому що вона не хоче бути жалю. Однак, в якомусь моменті вона усвідомила, що страхи життєдіяльності також не є свободою. І вона хотіла бути вільним. Це невеликий, але важливий проект.

«Я був хворим, коли я був 3 роки. Я не пам'ятаю цей час, і життя «бефоре» був вилучений з пам'яті повністю. Я ніколи не знав, що страшно в житті. Ось як жити. Я зіткнувся з проблемами і вирішувати їх. Але кожен з нас має деякі проблеми. Як я інший? ?





«Діабет мельє не в даний час смертельна хвороба, але без суворого контролю стану людини, ускладнення можуть дуже швидко привести пацієнта до могили». Нещодавно для людей, які люблять мене, є багато гаджетів, які дозволяють зберегти цей контроль практично ідеально. Дорожчі, але принаймні це в природі.

10 років тому, ми тільки чули про щось, як це, і до тих пір, поки я був 14, жив майже без контролю. Єдина порятунка була суворою дієтою і великою кількістю обмежень по графіку.

Це щоденні військові операції, приховані, невидимі іншим, видимі тільки для мене зараз. Війна не з цукровим діабетом, але зі своїми ускладненнями, які можуть швидко і легко вбити мене. Я маю на увазі, війна для життя. Мін. Скарб? Не пропустіть! Я не даю 33 років і я не збираюся. ?

р.



Життя з цукровим діабетом – щоденна боротьба з пучком правил та обмежень. По суті, існує безліч таких обмежень, заборон і речей, які потрібно лише використовувати. А про всі ці риси Анна і розповіла на кожній фото.

Вона писав: Я хочу показати вам мої обмеження, які ви навіть не знали, я був здоровий, працьовитий і дуже активний. Хочу зменшити свою упередженість до людей з обмеженими можливостями. Якщо я можу розірвати цю стіну в одній особі, то це буде означати, що я не відходив свою енергію в відварі. й





Це те, що на моєму ремені не є останнім стор. у світі. Це інсуліновий насос, який доставляє інсулін до тіла за попередньо розробленою схемою. Дуже гарний, комфортний автомобіль. Я можу жити, але я не можу спати і їсти. Коли я натискаю на ній гудзики в кафе, цікаві підлітки сміються на мене зі своїми кулаками, не ховаючи. Не сором'язливі. Чому це буде?





Цей буряк на мій передпліччя врятував мене від повільної смерті, припинивши і навіть запобігаючи нирковій недостатності. Якщо людина з цукровим діабетом не вдається тримати рівень глюкози в крові в певних межах, то судини страждають. Очі, нирок, мозку ...

Завдяки датчику, практично завжди можна тримати рівні глюкози. На жаль, цей датчик також дуже дорогий. Ви можете придбати в нашій країні.





Кожна година або хоча б кожні 2 години потрібно щось їсти. Ет, як і інші люди, один раз ввечері я не можу: не витримує органів травлення, підірвав на 33 роки захворювання. І невеликі порції один раз на годину або два досить добре. Але ввечері ви навіть не можете це зробити, печінка зашкодить, тиск підніметься і не спить.

Коли я ходжу в супермаркет, шукаю щось, щоб їсти, я ходив порожньої руки. Я не можу жити весь день на бункерах, печиво і каву. І таким же чином я не можу виростити 100 акрів картоплі і їсти їх всю зиму, не витрачаючи гроші на інші речі. Я їсть як зірка фільму або топ-модель - салати і каша. Чому слід розуміти себе перед знайомствами, які майже намагаються примусово годувати мене «годами»? ?

р.



«І це метр глюкози. Ні, це не сантиметр. Заходив рівень глюкози крові. Хоча у мене є мій помилка, він повинен бути калібрований щодня і періодично перевіряти. Що таке лічильник глюкози.

Нерідко потрібно робити аналіз прямо на ходу. Я зазвичай дивлюсь на відокремлене місце для цього, запустіть в вхід і, як биик, приховати між підлогами. Інакше, люди зірють. Я не доглядати зараз! Нехай вони старять. Може бути, вони дізнаються щось нове в житті. й





Дякую Ми знаємо, що це таке. цукровий діабет І це не просто хворі люди. І ми дізналися, що ми не повинні бути сором'язливими з цієї проблеми, щоб приховати її. Ви повинні бути сміливими!

Кількість людей, які страждають цукровим діабетом, зростає щодня. Не один імунітет, але кожен може помітити ранні ознаки діабету. Подбайте про себе і здоров'я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное