Як зробити життя новонародженим легко і приємно

Здоров'я дитини Найголовніша тема для будь-якого батька, тому мама і танці постійно не згодні з цим питанням. Але більшість питань з'являються відразу після того, як дитина народжується: як годувати, як поїсти, як перевернути, як покласти в ребро ... Просто море контруси.

І сьогодні видання. "Сайт" вона світла на деякі особливості догляду за новонародженимий І відомий педіатр Євген Олегович Комаровський допоможе нам в цьому. Хто слухати не так авторитетний експерт.





Багато хто вважає, що новонароджений вважається дитиною до того, як він досягає одного року. Однак з медичної точки зору дитина перестає бути новонародженим з другого місяця життя. Це важливо, тому що часто молоді мами кидаються з дитиною, як з новонародженим, навіть у другому році життя.





  1. Чи варто новонародженого давати воду? Вам необхідно зробити все так, щоб дитина не потребує добавки, тому що вона адаптована до молочного сходу. І так як в ранньому віці не можна відрізнити, чи хоче дитина їсти або ще пити, краще їсти.

    «Якщо дитина необхідно втратила вологу, наприклад, через тепло або сухе повітря в будинку повинен бути відновлений баланс води. Для цього малюка доповнюється мінеральною водою без газу, оскільки є абсолютна певненість, відповідей педіатра.





  2. Дитина втратила вагу після народження в лікарні. Чи є це нормально? «Так, всі малюки втрачають вагу після народження. Це природна втрата ваги протягом 5–8% від загальної маси тіла. Якщо ваша дитина втратила більше ваги, це причина занепокоєння. Найчастіше вага втрачається через сухість в приміщенні, що призводить до втрати вологи малюком. й





  3. Чи можна щепити новонароджених або краще чекати пару місяців для дитини, щоб отримати сильніший? “Ви бачите, деякі віруси не хочуть чекати вашої дитини, щоб отримати сильніше. А поки ми чекаємо, ми ризикуємо здоров’я дитини. новонароджених не дають багато щеплення: тільки для гепатиту В і BCG, тому робити відповідно до рекомендованих термінів і не соромтеся.

  4. Чи потрібно затягнути дитину? Чи варто відмовитися від болгарки? «Що більше можливостей для руху, краще. Але якщо, з якоїсь причини, батьки роблять вибір на користь діаперів, то тільки поради полягає в тому, що не можна щільно заковтнути дитину, - сказав Євген Олегович.





  5. Чи можна встановити режим подачі або потрібно харчуватися на вимогу? «Особливе життя, здоров’я та здоров’я дитини. Тому краще для дорослої жінки вибрати, чи годувати дитину на вимогу або встановити власний режим: в будь-якому випадку шанси на підвищення здорової дитини однакові. й

    «Я тільки зауважив, що нормальні інтервали для годування новонароджених є 2-3,5 години. Але якщо дитина зазвичай набирає вагу, то не потрібно прокидати його тільки тому, що час годувати. І якщо у дитини з'їсти, то він не може отриматися до тих же 2 годин. Тому не варто бігти до реберця на першому дзвінку - ви обов'язково не станете покроковою.





  6. Як правильно купати дитину і кип'ятити воду для цього? Чи можу я послухати поради моєї бабусі? «Ви повинні слухати, але ви повинні це зробити. Перед загоєнням пупка досить протерти дитину, змоченою в теплій воді з марлею або промивкою. Це досить спочатку, тому що дитина не брудниться. Але після загоєння пухирчатої рани, на новонароджених доступні ванночки з зануренням. й

    «В цілому, купання до тих пір, поки дитина починає лякати і активно пляма, більше потрібно зробити дитячий темп, пересуватися і згодом спати краще вночі. Але, звичайно, не для миття малюка і змивання жиру, який зробить шкіру чутливою і викликає проблеми шкіри в майбутньому. й







Доктор Комаровський відзначає, що головне - підготуватися до появи дитини заздалегідь, потім маленька дитина не буде неприпустимою, складною і непередбачуваною. І якщо препарат був правильним, то зустріч з маленькою дитиною буде приємно і радісно.

Догляд за новонародженою дитиною в перші кілька днів Складний і відповідальний бізнес. Але навіть правильні знання не рятують від труднощів, адже завжди є тітки, дідусь та інші радники, які, безумовно, висловлюють свою думку про це питання.

Не відхиляйте поради близьких: вони намагаються допомогти і показати свою любов до нового члена сім'ї. Однак краще слухати тільки рекомендаціями професіоналів. До речі, нещодавно д-р Комаровський розповів про правильне годування дитини. З`ясуйте, що робити помилки молодими мамами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное