Інструкція для приготування торта з полуницею і медом

Є рецепт у моєї кухні арсенал, який допомагає в будь-якій ситуації: несподівані гості, збираючи подруги або дитина раптом захоче щось солодке. Це один полуниця Він не залишає нікого байдужим!

Crumble - популярний англійський десерт. Для приготування кераму використовують різні ягоди і фрукти або їх поєднання. Сезон полуниці дає змогу насолоджуватися гарним літом полуницяй

Коли друзі приходять відвідати мене, це моє улюблене лікування. Мінімальний час приготування, мінімальне тісто і максимальний смак! Вирізати шматок, додати морозиво, він смакує ще краще.





Свіжий полуниця торт сьогодні редакція "Сайт" Покажіть, як приготувати. медакй Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!





інгредієнти
  • 500г полуниці
  • 140г борошна
  • 100г цукру
  • 120г вершкове масло
  • 1-2 ч.л. крохмаль
  • 3 ст.л. рідкого меду (або 2 ст. цукру)
  • щіпка






Підготовка
  1. Зробіть вершкове масло з холодильника і натріть його на великій тертці. р.



  2. У зручному контейнері змішайте тертим маслом і цукром. Замочити борошно і добре перемішати. Потріть його, щоб зробити дитину. 568940



  3. Вимийте полуницю і очищайте їх хвостиками. Беремо випічку (У мене діаметр 22 сантиметрів). Змастити форму невеликою олією, а потім викласти на неї всю ягоду. Посипаний крохмаль зверху полуниці.



  4. Полуниця з крохмальними полями рідкого меду. Ну, якщо ви, як мій чоловік, є алергічним до меду, можна замінити цей інгредієнт 2 ст.



  5. Отримана крихка посипається полуницею, щоб крихка покривала всі ягоди. Зробіть форму в руках і зніміть її трохи за допомогою джрексів, щоб дитина досягла нижньої форми. Будь ласка, зауважте, що дитина повинна повністю покрити ягодами!



  6. Відправте форму торта до попередньо розігрітої 180 градусів духовки і випікайте півгодини. Габаритний зображення



  7. Саме це, полуниця керамблака готова. Бодибилдерши!





Відчувна господиня завжди пишу перевірені рецепти десертів без випічки в кулінарній книзі. А ті полуниці бомби заслуговують бути фаворитами.

Я пропоную вам дізнатися, як зробити сирі торти з полуницею. Чудовий спосіб лікувати родичів і близьких соковитими ягодами!



Якщо ви хочете випікати щось, замітка бажання настоювати тісто, зробіть це полуниця керамблаг! Легкий і дієтичний. мед Зварюється в півгодини і з'їдає в блендері очей. При послуженні полуниці прекрасно попарять з морозивом, особливо на спекотний літній день.

Чи подобається вам рецепт? Поділіться своїми друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное