Чи варто наполягати на працевлаштування дружини?

Незважаючи на практично рівні можливості побудови кар’єри для чоловіків і жінок, часто буває, що голова сім’ї бере на себе роль грошового заробітку. Дружина Вона залишається охоронцем сімейного будинку. Але всі щасливі?

Сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться крім душі вдалого (першого погляду) чоловіка, який керує підтримкою своєї сім'ї, але він не радий всім. І до тих пір, поки рідні повністю залежні від нього, він повністю залежний від тривалої роботи. Замкнений коло, але може бути розбитий без знищення сім'ї?





Я пам'ятаю про те, що ми зустрілися, коли ми пішли в школу. Здавалося б, промінь сонця висвітлює нервові обличчя людей, які стоять поруч з вами. Ваша чарівність, доброта, другі лінії не можуть залишити мене байдужими. й

«Для закінчення наших досліджень ми були невіддільними, а пізніше ми отримали ліцензію адвоката та одружилися. Майбутнє здавалося бездіяльності: дві молоді, амбітні юристи будують міцну сім'ю. й





«Я опинився, щоб побудувати кар’єру і працював важко. Постійний стрес і робота пізно вночі, тому що він відрізняється для початківців юристів. Але незважаючи на всі очікування, ви не намагалися знайти хорошу роботу. А також будь-які інші.

«На початку, ви приймали невелику участь у роботі, щоб сплачувати свої студентські борги, але такі заробітки будуть придатні для когось без освіти і багато стюардеси, ніж ви, і сплачували пені за це. А потім ви завагітніли.

«Ми любили дитину. І ви зробили найважливіше в світі. Після цього у нас була наша друга дитина. Ви ніколи не повернулися до роботи. Навіть сьогодні, коли наші діти збираються в школу, і старше вже збирається стати студентом, ви продовжуєте старанно зберегти сімейне вогнище. й

, Україна



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Діти подаються і подрібнюють, і ми маємо гроші, встановлених для їх освіти. Але за те, яка вартість прийшла до мене?

«Я маю більше обов’язків і продовжую ставити себе під величезним стресом. Ті, хто не бачив мене протягом тривалого часу, дивилися: вони навіть ембаррасовані, щоб відзначити, скільки я витриманий. Я не думаю, що я можу зробити це ще 20 років. Я часто мріяв про переміщення до менш відповідального і спокійного положення, і ви можете компенсувати різницю в доході, отримавши принаймні деякі роботи.

924743



«Я можу допомогти вам навколо будинку і брати участь у навчанні дітей. Я думаю, що це буде справедливим для того, щоб ви могли сприяти фінансовому благополуччя нашої родини. Це буде простіше, якщо ви допомогли мені трохи. й

«У вас не доглядати. Навіть якщо робота руйнує своє здоров'я, ви не подбаєте. Головне не працювати самостійно. Ви йдете в тренажерний зал, витрачаючи час волонтерів і сумнівних хобі, стрибає з подругами, які призводять до того ж способу життя. Я чую, що ви скаржаєте про фінансові проблеми. Але що ви робите, щоб допомогти чоловікам?





«Я знаю, що наша родина краще від багатьох. Мільйони людей працюють важче, ніж я, і багато робітників, ніж я. Але я не хочу, щоб зробити мільйони. Я тільки хочу залишити на менш платне положення, але для підтримки комфортного стандарту життя для нашої родини. й

«Я не хочу кинути нічне мислення, якщо я раптом втратив свою роботу, ми будемо зламатися. Хочу відчути підтримку дружини, а не тільки слів. Я втомлюю, що кину, яка перетягне як дітей, так і на себе. й

«Я хочу, щоб наша дочка мала приклад успішної і самодостатньої матері, щоб вона піклується про свою кар’єру і в подальшому не залежить від чоловіка, скільки ви залежить від мене. І найголовніше, хочу жінка почала працювати Я люблю себе, не просто використовується.





Таке крі душі знайоме багатьох чоловіків. Деякі дружини так звикли. ГоловнаЩо непристойна навіть для себе перетворює дружину в своєрідну бочку дамни: в той час як є щось для миття, є вогнище.

Що відбувається з чоловіком? Що робити, якщо він втомився від такого життя, то побачився на іншу жінку, більш розуміння і самостійність? Нерідко після народження дитини жінка відстає за професійними умовами від конкурентів на ринку праці, але амбіції не дозволяють її йти до роботи. менш опалювальній Навіть тимчасово. Але залишатися вдома, будь ласка!

Зрозуміло, замість серйозної дискусії в сім'ї, людина пише лист до редакції. Рівень довіри між подружжям настільки низький, що навіть звичайний діалог неможливий. Що це означає для цих людей, крім двох дітей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное