Що не порадувати вашої дочки

Кожна мама намагається захистити свою дочку від «немовних чоловіків» і щиро вітає її тільки щастя. Але парадокс є те, що багато матерів починають бачити проблему в тому, що після певного віку їх кров не завадить маррі. Для більшості, це вершник 25 років: не одружився, тому щось неправильне або джинсове. І тут починаються конфлікти між близькими людьми у світі, які супроводжуються безсонням у матері і нервовими поломками в дочці.

р.

ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" Я вирішив проаналізувати, чи повинні мати турбуватися про те, що їхні дочки не поспішають одружитися, а коли звучать тривогу. Ми подаруємо приклад скарги однієї матері і відповідь психолога до неї.

47-річний «У мене є проблема». Моя красива дочка 26 років, вона має багато прихильників, але вона знаходить деякі недоліки у всіх з них і вважає, що немає гідних. Вона говорить, що вона не поспішає одружитися, тому вона не вважає її необхідно влаштувати гонку наречену. Я дуже хвилююсь про це, і я не хочу її бути самотніми.



ДепозитФотогалерея

І тепер ця тенденція дивна серед юних людей: вони не хочуть сім'ї, потім собаки підняті замість дітей, потім вони живуть з подругами. Я думаю, що ми повинні пересуватися в часі. Як за роки, багато хороших чоловіків одружилися і мають дітей. Тут будуть тільки оксамитові і заглушки. Тут я походжу до мого сусіда, щоб медсестра своїх онуків, але я хотів би знайти себе в правому розумі. й



ДепозитФотогалерея

Проаналізував ситуацію і дав чітку відповідь: «У мене є така проблема», але потім скажете, що, на вашу думку, ваша дочка має проблему. Впевнений, що це особисте життя і вона може бути комфортним. Вирішуйте тільки про вас, проблема в голові. Тоді ви не хочете, щоб ваша дочка з зони комфорту, тому що у вас є тривога? 26 років і неодружений - Ваше особисте ставлення.



ДепозитФотогалерея

Все залежить від особистості, його ставлення, виховання і розвитку. Але найголовніше, приклад, який ви замовляєте в особистому житті. Вона виглядає дурно, коли розлучена мати або жінка, яка постраждала від усього життя через її чоловіка штовхає дочку до маррі. Можливо, для неї, відхиляючи всіх, є спосіб контролінгу, коли немає стимуляції, ніякого тиску і не боятися. І вона просто повинна зріла для шлюбу або зустріти чоловіка, який змінить її розум.



ДепозитФотогалерея

Відмова від всіх шанувальників також може статися через занадто багато самолюбності і досконалості. З яких причин утворилися стандарти для блокування почуттів. Нерідко мами підняли свої дочки, як князі, прищепляючи їх стандартами і ставленнями від дитинства: поганий, прикрочений і наречений в цілому повинен бути насиченим, красивим, молодим, впливовим і всім для дочки.

(Рівне)

ДепозитФотогалерея

І в реальному житті такий набір зазвичай не зустрічається, або дівчина не розуміє, що два люди повинні спробувати працювати на зв'язках, не тільки її чоловік. Ви не можете самі зателефонувати одержувачу. Вона хоче піти на прогулянку і побудувати кар'єру, можливо, вона хоче змінити своє місце проживання, а потім подумати про шлюб.



ДепозитФотогалерея

У будь-якому випадку, якщо ми припустимо, що є психологічні перешкоди для її особистого життя. Якщо ви відштовхуєте її, вона буде тільки відштовхувати її. Ви можете звернутися до психолога або спробувати закривати достатньо для роботи з його блоками. Почати з спокійним діалогом в нейтральному середовищі, не навчаючи або нав'язувати вашу думку. й

У нас є сто причин. Не пропустіть свої проблеми на дочку. Ви виросли в різному середовищі і ритмі життя. Багато прикладів, коли жінки успішно маррі в своїх 30-х і 40-х, мають дітей і живуть дуже щасливо. По-перше, ви повинні зробити своє ставлення до життя, позбутися стереотипів і думок, накладених сусідами або родичами. Ви не можете покласти тиск на конфіденційність вашої дочки.

Про секрети щасливого шлюбу.

Повідомте нам у коментарях, якщо у вас є ставлення до шлюбнийй Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное