Чому ви не повинні судити інших

Кожна дитина хоче бути здоровою. Після всього, тільки з хорошим здоров'ям можна очікувати, що дитина стане розумною, незалежною, успішною людиною в майбутньому.

Однак не кожна дитина щаслива бути здоровою. Деякі діти народжуються з серйозними фізичними або психічними проблемами, засуджуючи їх сім'ї для постійної боротьби.

Регулярні візити до лікарів, дороге медичне лікування, забезпечення прийнятного рівня гігієни і слабкої надії для дива - все це стає для вас. батько Реальність гірше, ніж найгірший сон. Ви завжди можете прокидати після сну.





Найдавнішим, здоровим сином було 5 років, коли з'явився наймолодший. Дитина народилася з рідкісною аномалії - не крила, не крила, не реагувала на зовнішні стимули і не проявляє ніяких ознак розвитку на всіх. Через рік він ніколи не навчився стояти на ногах або говорити як інші діти, вона сказала.

46605916



«Для себе, для мого чоловіка і я відчув нашу силу і увагу на догляді за молодшим. Але все було Після 6 років я був вдоволений, і через рік я вирішив прийняти цей крок - визначити наймолодший в дитячому будинку. Я не шкодую всіх. й





«Хто продовжує дихати, але не починає жити. Він не знає, хто я, він не знає, що він має старшого брата. Це займає 200% від мого часу і нічого іншого. Тепер, що він листує наш будинок, я відчуваю тільки рельєф і провину, що без нього ми будемо краще відключати. й

р.



Жінка поділилася своїм досвідом в соцмережах, бо непросто тримати все в собі за багато років. Розгляди користувачів діляться. Хтось думав, що жінка зробив єдиний правильний вибір, адже, незважаючи на все, вона повинна продовжувати жити і підняти здорову дитину. І хто вважає таким жіночим діям зради дитини.





Важко сказати, що жінка неправдива. І хто має право судити її? Чи є вона її несправність, народження дитиний Якими були її варіанти? Продовжувати страждати за решту свого життя, що робить життя нестерпним сином?

р.



Зробивши рішення, ця незабутня жінка спробувала знову почати жити. Я сподіваюсь, що вона має силу, щоб приїхати від провини, прощати себе і рухатися далі. Після того, як вона завжди зможе відвідати хвору дитину в школі-інтернаті. Чи не те, що краще, ніж бути божевільним в його будинку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное