Секрети довголіття Мачудова

Хто протягом 20 років починає скаржитися на здоров'я і втрати інтересу до життя, і є ті, хто протягом 150 років продовжує працювати і насолоджуватися кожним днем. Ми хочемо розповісти про сьогодні. Мачуд Айвазов Один з найстаріших жителів Азербайджану, СРСР і світу, людина з великою любов'ю до життя.

р.



Сьогодні видання. "Сайт" З вами зв'яжеться секрети здоровий Мачуда Євазова і розповідає про те, що це подобається жити століттям і навпіл.

Активний спосіб життя Махмуд Багір oglu Eivazov був народився в лютому 1808 року в Талишському хані. Побачила руйнацію феодального стану, жили під Російською імперії і побачили утворення СРСР. Свого віку вперше стало відомо після усіх переписів у 1959 році. Офіційні цифри свідчать про те, що Махмуд був 150 років у переписці.

До 150 років чоловік працював в колективному господарстві. Його досвід роботи був рекордом 135 років. У 1956 р. було видано поштову скриньку з ім’ям Єивазова.





Мачуд проживав лише за пару місяців до його 153-го дня народження, але до останнього дня він залишився фізично активним, психічним духом і любов'ю життя. Як це зробити? Давайте спробуємо розібратися.





Секрети довголіття
  1. Збір навколишнього середовища
    Мачуд Єивазов жив у с. на висоті 2,200 метрів над рівнем моря. Клімат середніх гір вважається найбільш вигідним для організму людини. Справа в тому, що при такій висоті людина має незначний дефіцит кисню в крові. І це позитивно впливає на здоров’я. Заява про те, що організм потребує максимальної насиченості киснем. Рівень вуглекислого газу в крові не менш важливий для здоров'я. Ідеальний баланс досягається в кліматі середніх гір. Зростають заповідні можливості серцево-судинних і дихальних систем, покращує обмін речовин.





    Крім того, в такому кліматі часто виникають коливання атмосферного тиску, температура і вологість. Все це також позитивно впливає на благополуччя. Також варто додати ще одну функцію - відсутність постійного шуму в мегаполісі. На жаль, зайвий стрес.

    Навколо тільки природа і споглядання величних і мальовничих гір. Мачуд сказав в інтерв'ю, що він постійно захопився Mount Savalan на горизонті. Що ще потрібно для щасливого життя?

    Клімат є визначальним чинником, але не єдиним. Кожен не може піти в гори. Однак інші секрети довголіття залишають надії для мешканців мегаполісів.





  2. Фізична активність
    У інтерв'ю Євгена Довженка згадує про старе доведення: «Земля зношує працівника на тривалий час і швидко схвалив ледачу.» На прикладі Махмуд довели правдивість цих слів. Все своє життя він працював у вівчарстві, а в той же час працював у колективному господарстві. Щодня вирушила на овець, ходьба за милі в свіжому повітрі. Яка фізична активність краще думати? Його робота допомогла йому вести активний життя і відчувати себе, що однаково важливо.

    У сучасній людині робота переважно неактивна. Тим не менш, ви повинні знайти час для короткої прогулянки. Не можна замінити довгу прогулянку в луках, але вона все ще буде краще, ніж нічого взагалі.





  3. Модерація в їжі
    На цій точці підкреслюють Мачуд. Я бачив людей, які мали багато хліба, багато м'яса, багато рису. Головне занепокоєння в житті було їсти. Набрякають живіт і жирніють, а тіло загинув від нестачі повітря, самогубності і жуді. Мачуд ніколи не зробив культ з їжі, він ate помірний і простий продукт. Хоча він працював важко, його їжа була скромною. До старого віку він залишився тонким. Варто відзначити, що Айвазов ніколи не відвертий алкоголь, оскільки він був дуже пристраним людиною.





  4. Загартоване тіло і строгий режим
    Щоранку Мачуд пішов на весну, де він купився в холодній воді. Пропустити цю процедуру тільки на холодних зимових днів. Він прикріпив особливу важливість загартування і режиму дня: він пішов до місця на час, нехтував обідом і знав, як добре відпочивати. Я бачив і бачив людей, які приділяють своїй міцності і енергії до нашої загальної причини, часто робочі дні і ночі. Це золоті люди, але вони руйнують себе з відсутністю сну, нехтуючи щоденною рутину, часто забувають їсти обід.

    Ми покараємо людину за порушення правил нашого суспільства, але ми не покараємо його не загартовуючи його тіло. Для початку хвороби. й





  5. Добрий настрій і спокій в сім'ї
    Головний секрет довголіття Махмуда – це його прекрасна родина. Він мав дружину 44 роки молодшим ніж йому і 7 дочок і 3 сини. Вони були свого натхнення і сенс життя. Голова сім'ї завжди спробував підтримувати гарний настрій і веселий настрій. Люди, які знали його, часто відзначили, що Махмуд відрізнявся від торкненого мовлення і своєрідної посмішки. Ми часто забуваємо, як важливо не бути дискуровані, не втратити серце і не переварити з близькими. Скільки енергії витрачається на тріфлі, будинкові борти та інші муси. Дорогі друзі!







У цьому відео ви можете побачити Махмуд і його родину. Дивовижна людина!

про:blank

Якщо це довгота, то це просто. Активний, веселий і з любов'ю життя до останнього дихання. Після цього багато років хочу сказати, як Махмуд сказав: «Я жив для століття і половини». Я хотів би жити однаковим життям. й

Такі оповідання надихають. Нещодавно ми поділилися з вами секретами щасливого життя 105-річного лікаря з Японії Шигекі Хайгара.

Японка славиться своєю довготою. І нещодавно ми говорили про секрет свого щастя і довголіття.

А також поділяють правила довгого і здорового життя від Katsuzo Nishi.

Чи подобається вам статтю? Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное