Як приготувати сирний торт з чорною смородини

Цей ласощ здивує і підкорить навіть вишуканий гурман! Запечена рецепт смородина Моя сестра чоловіка поділилася мною, за яку вона дуже вдячна.

Торт готують просто, не дуже смачно і ніжно, що він відчуває себе як їсти повітряну хмару! До речі, такий торт можна приготувати з будь-яких ягід і фруктів до смаку. І, звичайно, з вашим улюбленим варенням.





Чорний смородина торт в духовці сьогодні "Сайт" Він розповість, як приготувати. млинцій Ми їсти і не отримувати краще, тому що це так смачно, що всі калорій йдуть прямо до серця!





Тест інгредієнти
  • 200г борошна
  • 130г вершкове масло
  • 100г цукру
  • 1 яйце
  • 1 ч.л. розпушувача


Наповнення інгредієнтів
  • 500г сир
  • 150г сметана
  • 100г цукру
  • 2 яйця
  • 300 г чорної смородина
  • 2-3 ст.л. цукрового піску


718150 р.



Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто в глибокій мисці, просіяти борошно. Додати розпушувач, перемішати, а потім додати охолоджене масло (може бути замінений маргарином).



  2. Подрібніть борошно з розпушувачем і вершковим маслом в кришку. Додаємо яйце і цукор, замішуємо тісто. Зберіть тісто в цілій кулі, загорніть її невеликою шматочкою харчової плівки і поставте її в холодильник на півгодини.



  3. Щоб приготувати начинку, візьміть сир і подрібніть його блендером. Додайте цукор, сметану і 2 яйця до обрізки. Все ретельно перемішайте з вінком. 195206



  4. Візьміть форму для випічки (У мене 24 сантиметри), отримайте охолоджене тісто з холодильника. Змастити форму вершковим маслом, викласти тісто за формою, не забудьте сформувати сторони.



  5. Покладіть сир на тісто, виправте його. У верхній частині сиру покласти попередньо промиті ягоди чорної смородини.



  6. Поставте торт в духовку нагрітий до 180 градусів, запікайте 40 хвилин. Готовий торт можна посипати цукровою пудрою. р.



  7. Це, смородина готовий. Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити Swabian торт з смородини. Оригінальний рецепт використовує червоні смородини, але я віддаю перевагу чорному. Так торт має більш гострий і виражений смак!



Цей торт є те, що вам потрібно для любителів домашніх улюбленців! Виходить, щоб бути дуже смачними, ніжними, апетитними і не на всіх складних у виконанні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное